Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 21.3. | 5:43]

Před chvílí jsme přijeli z maškarního plesu kadeřnic Na Floriánu ze Smrkovice. Chce se mi až napsat - Ach, ty Smrkovice. Pokud jsme uchváceni z masek v Luhách a Chrástu, vynásobte si toto nadšení ještě desetkrát a dostanete výsledek toho, jak to vypadá při maškarním ve Smrkovici. Takové masky se prostě hned tak nevidí. "Atmoška" byla úžasná, co vám mám povídat. :o) Hrálo se bezvadně, i když přiznejme si to, akustika restaurace, v níž nedávno "řádil" i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, není přiliš valná. Na druhou stranu, všichni byli spokojení ze super akce a když to vyjde, měli bychom zde hrát i příští rok (jen nevím, jaký termín, protože už to máme skoro vše obsazené).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz