Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 20.3. | 4:01]

Včera jsme hráli na posledním našem příbramském maturitním plese v tomto roce a to konkrétně Obchodní akademii, třídám 4.A, 4.B a 4.C. Pokaždé máme radost ze setkání s nějakou zajímavou osobností, pro tentokrát to byl můj velmi oblíbený herec Václav Vydra, který se toho večera zhostil role moderátora. O přestávce jsme měli možnost s Václavem promluvit a zavzpomínat na jeho role i vztah k našemu městu, urobili zme též i několik společných foteček. Byl jsem mile překvapen úžasnou organizací Tomáše Vašíčka, obzvláště při plesu tří tříd na ráz. Už se nám totiž nejednou stalo, že organizace některý plesů vázla a docházelo nejen k trapným situacím, ale i ke zbytečným prodlevám, které méně vnímaví návštěvníci mohli přisuzovat právě nám. To se každopádně nestalo. Večer jsme si náramně užili až do druhé hodiny, kdy jsme byli vytleskáni k několika přídavkům. Děkujeme tímto všem, především pak Tomášovi za pozvání a klukům z Lightshow za perfektní osvětlení plesu a nasvícení kapely. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz