Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 20.3. | 4:01]

Včera jsme hráli na posledním našem příbramském maturitním plese v tomto roce a to konkrétně Obchodní akademii, třídám 4.A, 4.B a 4.C. Pokaždé máme radost ze setkání s nějakou zajímavou osobností, pro tentokrát to byl můj velmi oblíbený herec Václav Vydra, který se toho večera zhostil role moderátora. O přestávce jsme měli možnost s Václavem promluvit a zavzpomínat na jeho role i vztah k našemu městu, urobili zme též i několik společných foteček. Byl jsem mile překvapen úžasnou organizací Tomáše Vašíčka, obzvláště při plesu tří tříd na ráz. Už se nám totiž nejednou stalo, že organizace některý plesů vázla a docházelo nejen k trapným situacím, ale i ke zbytečným prodlevám, které méně vnímaví návštěvníci mohli přisuzovat právě nám. To se každopádně nestalo. Večer jsme si náramně užili až do druhé hodiny, kdy jsme byli vytleskáni k několika přídavkům. Děkujeme tímto všem, především pak Tomášovi za pozvání a klukům z Lightshow za perfektní osvětlení plesu a nasvícení kapely. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE
Pá 27.07. - PRAHA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz