Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 14.3. | 4:35]

Další březnová sobota nás zavála do Staré Huti na 2. sportovní ples, kterou pořádali tamější sportovci. Vloni jsme tu hráli prvně - a úspěšně, o to více jsme se sem těšili letos. Nádherné prostředí, které má na starosti příjemný provozovatel Petr Hoffman a milé pořadatelky Martina a Eliška, plus plný sál až do půl třetí, tak by se dal stručně charakterizovat sobotní večer. V průběhu něho vystoupily děti z taneční školy Renaty Mocové s úžasnou choreografií, nechyběla již tradiční soutěž tančících párů s balónky. Hrálo se bezvadně a večer tak rychle utekl, že jsme v přídavcích přidali dalších půl hodiny. Poté jsme začali balit, zatím co pokračovala diskotéka. Děkujeme všem za vynikající atmosféru a už se na vás všechny těšíme na 3. sportovním plese, na který jste zváni 19. března 2011, samozřejmě za naší hudební účasti. :o)
V jednání je maturitní ples pro příbramskou zdrávku na 2011, dále narozeniny u Sedlčan (původně jsme měli odehrát 15.5., ale termín byl již obsazen, tak jednáme o přesunutí o den dříve), klapla svatba právě na sobotu 15. května, v jednání je také májová či letní zábava ve Staré Huti. No, je toho zase mnoho a bude hůř. Totiž líp. :o))))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz