Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 14.3. | 4:35]

Další březnová sobota nás zavála do Staré Huti na 2. sportovní ples, kterou pořádali tamější sportovci. Vloni jsme tu hráli prvně - a úspěšně, o to více jsme se sem těšili letos. Nádherné prostředí, které má na starosti příjemný provozovatel Petr Hoffman a milé pořadatelky Martina a Eliška, plus plný sál až do půl třetí, tak by se dal stručně charakterizovat sobotní večer. V průběhu něho vystoupily děti z taneční školy Renaty Mocové s úžasnou choreografií, nechyběla již tradiční soutěž tančících párů s balónky. Hrálo se bezvadně a večer tak rychle utekl, že jsme v přídavcích přidali dalších půl hodiny. Poté jsme začali balit, zatím co pokračovala diskotéka. Děkujeme všem za vynikající atmosféru a už se na vás všechny těšíme na 3. sportovním plese, na který jste zváni 19. března 2011, samozřejmě za naší hudební účasti. :o)
V jednání je maturitní ples pro příbramskou zdrávku na 2011, dále narozeniny u Sedlčan (původně jsme měli odehrát 15.5., ale termín byl již obsazen, tak jednáme o přesunutí o den dříve), klapla svatba právě na sobotu 15. května, v jednání je také májová či letní zábava ve Staré Huti. No, je toho zase mnoho a bude hůř. Totiž líp. :o))))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz