Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 14.3. | 4:35]

Další březnová sobota nás zavála do Staré Huti na 2. sportovní ples, kterou pořádali tamější sportovci. Vloni jsme tu hráli prvně - a úspěšně, o to více jsme se sem těšili letos. Nádherné prostředí, které má na starosti příjemný provozovatel Petr Hoffman a milé pořadatelky Martina a Eliška, plus plný sál až do půl třetí, tak by se dal stručně charakterizovat sobotní večer. V průběhu něho vystoupily děti z taneční školy Renaty Mocové s úžasnou choreografií, nechyběla již tradiční soutěž tančících párů s balónky. Hrálo se bezvadně a večer tak rychle utekl, že jsme v přídavcích přidali dalších půl hodiny. Poté jsme začali balit, zatím co pokračovala diskotéka. Děkujeme všem za vynikající atmosféru a už se na vás všechny těšíme na 3. sportovním plese, na který jste zváni 19. března 2011, samozřejmě za naší hudební účasti. :o)
V jednání je maturitní ples pro příbramskou zdrávku na 2011, dále narozeniny u Sedlčan (původně jsme měli odehrát 15.5., ale termín byl již obsazen, tak jednáme o přesunutí o den dříve), klapla svatba právě na sobotu 15. května, v jednání je také májová či letní zábava ve Staré Huti. No, je toho zase mnoho a bude hůř. Totiž líp. :o))))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz