Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[úterý 2.3. | 9:21]

Včera v noci nám byly hacknuty stránky, proto nějakou chvíli nešly.
V sobotu jsme hráli na maškarním v Chrástu. Zpočátku to vypadalo na slabou účast, ale nakonec mohlo být zhruba 140 lidí, převážně v maskách. A jakých! Přišel batman, Ozzák, Kateřina Neumannová s Lukášem Bauerem, černoši, čert, jezéďáci, kankánové tanečnice. Podle slov Jirky Ptáčka to byla nejlepší zábava, co jsme tu hráli. Nevím, zda byla nejlepší, ale minimálně povedená byla. Fotky najdete zde.
Byl doplněn profil našeho hostujícího člena Jardy Koupenýho.
V jednání byl ples v Sedlčanech, ale bohužel, termín máme obsazený. Naopak přibyl termín na čtvrtek 29.7., kdy si zahrajeme v Praze na svatbě našeho hudebního kolegy Oldy "Uli" Dajbycha, kytaristy skupiny Faidon.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz