Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Plzákových

[sobota 26.5. | 15:20]

V sobotu jsme hráli na svatbě Pavla a Lucie Plzákových. Penzion V polích patří k dalším romantickým místům, kde jsme letos hráli prvně. Díky počasí jsme mohli hrát venku pod velkou pergolou. Tentokrát jsme přijeli ve čtyřčlenné sestavě s kytaristou Liborem namísto Petra. Při sole zazněla píseň And I love her od skupiny Beatles, což byla příjemná změna. První serie se rozjela fantasticky a slibovala, že se zde lidé budou parádně bavit. A taky že ano! A když zrovna netančili, zpívali si s námi, což se moc často nevidí. Nádherné počasí a bezvadní hosté ještě více umocňovali tento sváteční okamžik. V pauze proběhla soutěž, kdy měli všichni přítomní poznat reprodukovanou písničku pouštěnou pozpátku. Ani byste nevěřili, jaká to může být mnohdy legrace. :o) Zábava byla velmi slušně rozjetá a gradovala s každou další hodinou. Děkujeme za příjemné odpoledne i večer, pozdravujeme všechny, především pak novomanžele a náš pozdrav letí i daleko předaleko za Gustavem do Mexika. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz