Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Pekárkových

[úterý 22.5. | 19:00]

V pátek jsme hráli v Nedvězí na farmě Michael při svatbě manželů Katky a Ondřeje Pekárkových. Tip na naši kapelu dostali snoubenci od jiného páru, kterému jsme hráli již před třemi roky - od Terezy a Honzy Křížových. Bylo to velmi zajímavé a vtipné setkání, o kterém se nebudu více rozepisovat, neboť je to osobnější. :o) Ač jsme na místo přijeli s mírným zpožděním, nakonec jsme začali hrát o téměř tři hodiny později. Vznikl časový skluz díky jídlu, focení, přendavání stolů, krájení svatebního dortu, grilování... Myslím si však, že to nakonec nikomu nevadilo. :o) Atmosféra na svatbě byla úžasná, manželskému páru to neskutečně slušelo a z obou sršela pohoda. Hrálo se perfektně, ačkoliv v restauraci, jež se nacházela ve sklepních prostorách, bylo asi tak 50 stupňů Celsia. :o))) Nakonec jsme prodlužovali o více než hodinu a půl, abychom "vynahradili" pozdější začátek. Nevěstě i ženichovi moc děkujeme za všechno, stejně tak jejich kamarádům za pokec. Velmi vydařená akce!
V poslední době jsme museli odmítnout několik akcí hlavně kvůli obsazeným termínům - především open air v Březnici na náměstí a nebo Vrančický tuplák (nakonec změnili termín na náš volný, ale už se neozvali zpět), stejně tak neklaply nějaké svatby. Přesto jsou v jednání nějaké nové, takže i nadále nás budete vídat ať už právě na svatbách, nebo tanečních zábavách.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz