Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Pekárkových

[úterý 22.5. | 19:00]

V pátek jsme hráli v Nedvězí na farmě Michael při svatbě manželů Katky a Ondřeje Pekárkových. Tip na naši kapelu dostali snoubenci od jiného páru, kterému jsme hráli již před třemi roky - od Terezy a Honzy Křížových. Bylo to velmi zajímavé a vtipné setkání, o kterém se nebudu více rozepisovat, neboť je to osobnější. :o) Ač jsme na místo přijeli s mírným zpožděním, nakonec jsme začali hrát o téměř tři hodiny později. Vznikl časový skluz díky jídlu, focení, přendavání stolů, krájení svatebního dortu, grilování... Myslím si však, že to nakonec nikomu nevadilo. :o) Atmosféra na svatbě byla úžasná, manželskému páru to neskutečně slušelo a z obou sršela pohoda. Hrálo se perfektně, ačkoliv v restauraci, jež se nacházela ve sklepních prostorách, bylo asi tak 50 stupňů Celsia. :o))) Nakonec jsme prodlužovali o více než hodinu a půl, abychom "vynahradili" pozdější začátek. Nevěstě i ženichovi moc děkujeme za všechno, stejně tak jejich kamarádům za pokec. Velmi vydařená akce!
V poslední době jsme museli odmítnout několik akcí hlavně kvůli obsazeným termínům - především open air v Březnici na náměstí a nebo Vrančický tuplák (nakonec změnili termín na náš volný, ale už se neozvali zpět), stejně tak neklaply nějaké svatby. Přesto jsou v jednání nějaké nové, takže i nadále nás budete vídat ať už právě na svatbách, nebo tanečních zábavách.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz