Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Pekárkových

[úterý 22.5. | 19:00]

V pátek jsme hráli v Nedvězí na farmě Michael při svatbě manželů Katky a Ondřeje Pekárkových. Tip na naši kapelu dostali snoubenci od jiného páru, kterému jsme hráli již před třemi roky - od Terezy a Honzy Křížových. Bylo to velmi zajímavé a vtipné setkání, o kterém se nebudu více rozepisovat, neboť je to osobnější. :o) Ač jsme na místo přijeli s mírným zpožděním, nakonec jsme začali hrát o téměř tři hodiny později. Vznikl časový skluz díky jídlu, focení, přendavání stolů, krájení svatebního dortu, grilování... Myslím si však, že to nakonec nikomu nevadilo. :o) Atmosféra na svatbě byla úžasná, manželskému páru to neskutečně slušelo a z obou sršela pohoda. Hrálo se perfektně, ačkoliv v restauraci, jež se nacházela ve sklepních prostorách, bylo asi tak 50 stupňů Celsia. :o))) Nakonec jsme prodlužovali o více než hodinu a půl, abychom "vynahradili" pozdější začátek. Nevěstě i ženichovi moc děkujeme za všechno, stejně tak jejich kamarádům za pokec. Velmi vydařená akce!
V poslední době jsme museli odmítnout několik akcí hlavně kvůli obsazeným termínům - především open air v Březnici na náměstí a nebo Vrančický tuplák (nakonec změnili termín na náš volný, ale už se neozvali zpět), stejně tak neklaply nějaké svatby. Přesto jsou v jednání nějaké nové, takže i nadále nás budete vídat ať už právě na svatbách, nebo tanečních zábavách.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz