Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Májová ve Staré Huti

[pondělí 14.5. | 9:55]

V sobotu jsme se po dvou měsících vrátili do Staré Huti, abychom zde odehráli 1. májovou zábavu. I přes veškerou reklamu - letáky a spoty na rádiu Blaník, přišlo nakonec zhruba 20 lidí. Je to o to větší škoda, že jsme hráli fakt uvolněně a hraní jsme si užívali. Myslím, že se již začalo projevovat to, že si tato sestava sedá a nabíráme pomyslný "druhý dech". Ve Staré Huti se to tentokrát moc nepovedlo. Každopádně za svoji velikou snahu bych rád poděkoval Petru Hoffmanovi a popřál mu, aby vydržel!
V posledních dnech jsme měli několik nabídek, hlavně na svatby. Vyšel termín 15.9., kdy odehrajeme svatbu mému bývalému spoluhráči z rožmitálského dechového orchestru Tomáši Bezouškovi. Další akce jsou v jednání.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz