Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[úterý 8.5. | 21:04]

V pátek jsme jeli hrát do Písku na firemní akci společnosti Casta Písek a to už vlastně potřetí, přičemž podruhé v příjemném prostředí golfového resortu v Kestřanech. Počasí bylo více než vydařené, jídlo jakbysmet. :o) Hrálo se o něco hůř než obvykle - možná proto, že se na parketu nezvykle dlouho nikdo neobjevil. Nakonec jsme akci zdárně dohráli i s lidmi na parketu a dokonce i s hodinovým přídavkem. Další akci pro Castu bychom měli odehrát v prosinci. Už se moc těšíme a doufáme v mnohem pařící publikum, než tentokráte. :o)
V sobotu jsme se vydali hrát na svatbu a to již podruhé do kladenského penzionu La Park. Konala se zde svatba Gábi a Petra Kováříčkových. Po domluvě s nevěsty sestrou Sandrou Valčíkovou, jsme si připravili pro solo nevěsty s ženichem píseň Moon river, kterou si za klavírního doprovodu v podání klávesisty Ondry "střihla" sama Sandra. Píseň se vydařila na jedničku. Pak jsme pokračovali v obvyklém repertoáru. Zábava nakonec byla perfektní, přidávali jsme hoďku navíc. Během večera si s námi na kytaru zahrál tatínek nevěsty. Šlo o několik skladeb, především pak Báječnou ženskou. Svatba byla velmi vydařená, ostatně to můžete posoudit i z fotek.
Domluveno několik nových akcí.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz