Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[úterý 8.5. | 21:04]

V pátek jsme jeli hrát do Písku na firemní akci společnosti Casta Písek a to už vlastně potřetí, přičemž podruhé v příjemném prostředí golfového resortu v Kestřanech. Počasí bylo více než vydařené, jídlo jakbysmet. :o) Hrálo se o něco hůř než obvykle - možná proto, že se na parketu nezvykle dlouho nikdo neobjevil. Nakonec jsme akci zdárně dohráli i s lidmi na parketu a dokonce i s hodinovým přídavkem. Další akci pro Castu bychom měli odehrát v prosinci. Už se moc těšíme a doufáme v mnohem pařící publikum, než tentokráte. :o)
V sobotu jsme se vydali hrát na svatbu a to již podruhé do kladenského penzionu La Park. Konala se zde svatba Gábi a Petra Kováříčkových. Po domluvě s nevěsty sestrou Sandrou Valčíkovou, jsme si připravili pro solo nevěsty s ženichem píseň Moon river, kterou si za klavírního doprovodu v podání klávesisty Ondry "střihla" sama Sandra. Píseň se vydařila na jedničku. Pak jsme pokračovali v obvyklém repertoáru. Zábava nakonec byla perfektní, přidávali jsme hoďku navíc. Během večera si s námi na kytaru zahrál tatínek nevěsty. Šlo o několik skladeb, především pak Báječnou ženskou. Svatba byla velmi vydařená, ostatně to můžete posoudit i z fotek.
Domluveno několik nových akcí.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
Pá 07.09. - VRÁTKOV
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz