Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[úterý 8.5. | 21:04]

V pátek jsme jeli hrát do Písku na firemní akci společnosti Casta Písek a to už vlastně potřetí, přičemž podruhé v příjemném prostředí golfového resortu v Kestřanech. Počasí bylo více než vydařené, jídlo jakbysmet. :o) Hrálo se o něco hůř než obvykle - možná proto, že se na parketu nezvykle dlouho nikdo neobjevil. Nakonec jsme akci zdárně dohráli i s lidmi na parketu a dokonce i s hodinovým přídavkem. Další akci pro Castu bychom měli odehrát v prosinci. Už se moc těšíme a doufáme v mnohem pařící publikum, než tentokráte. :o)
V sobotu jsme se vydali hrát na svatbu a to již podruhé do kladenského penzionu La Park. Konala se zde svatba Gábi a Petra Kováříčkových. Po domluvě s nevěsty sestrou Sandrou Valčíkovou, jsme si připravili pro solo nevěsty s ženichem píseň Moon river, kterou si za klavírního doprovodu v podání klávesisty Ondry "střihla" sama Sandra. Píseň se vydařila na jedničku. Pak jsme pokračovali v obvyklém repertoáru. Zábava nakonec byla perfektní, přidávali jsme hoďku navíc. Během večera si s námi na kytaru zahrál tatínek nevěsty. Šlo o několik skladeb, především pak Báječnou ženskou. Svatba byla velmi vydařená, ostatně to můžete posoudit i z fotek.
Domluveno několik nových akcí.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Čt 24.05. - PLZEŇ
Pá 25.05. - SVATÉ POLE, STATEK
So 26.05. - STŘEMOŠICE
Čt 31.05. - JINDŘICHŮV HRADEC
Pá 01.06. - PŘÍBRAM, RESTAURACE ŠVEJK
So 02.06. - NOVÁ VES U PROTIVÍNA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz