Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Pyžamový ples v Rožmitále

[neděle 1.4. | 20:25]

Co napsat ke včerejší akci v Rožmitále na pyžamovém plese? SUPER, BOMBA, PARÁDA, NÁŘEZ, HUKOT, SMRŠŤ.. :o) Jestli pro nás mají fanoušci a fanynky po včerejšku superlativy, tak i my je máme pro VÁS!!! Neskutečně děkujeme za hojnou účast a atmosféru, kterou jste zde tradičně vytvořili. Už v sedm hodin byl sál obsazen ze tří čtvrtin. Po osmé hodině už to zde žilo a okolo deváté už sál "frčel" na naší obvyklé vlně rockovějších hitů. Rádi jsme se zde setkali se spoustou známých, vždyť tří z pěti členů pocházejí z Rožmitálu. Jako hosté zde vystoupili další rožmitáláci - Jirka Zrno na akordeon a Tomáš Henkl na kytaru. Zaznělo zde i několik nových skladeb - Bamboleo od Gipsy Kings, Laura od Neka, směs hitů od Ivana Mládka ve verzi od skupiny Děda Mládek Illegal Band. Zde bych vyzdvihl pěvecký výkon Libora, který si rozšířil obzory o španělštinu a italštinu! Dobrá práce, chlape. :o) Taky bych chtěl pochválit klávesistu Ondru, jenž se hraní od hraní neustále zlepšuje. Celkově musím říct, že se hrálo parádně a je jen škoda, že nás v Rožmitále pořadatelé stále přehlížejí (tedy až na volejbalisty a SRPŠ, ale to už je nějaký pátek, co jsme jim hráli). Každopádně z reakcí publika by byl rozhodně zájem již několik let. Třeba se to ještě zlepší i díky pyžamáku. :o)))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz