Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Pyžamový ples v Rožmitále

[neděle 1.4. | 20:25]

Co napsat ke včerejší akci v Rožmitále na pyžamovém plese? SUPER, BOMBA, PARÁDA, NÁŘEZ, HUKOT, SMRŠŤ.. :o) Jestli pro nás mají fanoušci a fanynky po včerejšku superlativy, tak i my je máme pro VÁS!!! Neskutečně děkujeme za hojnou účast a atmosféru, kterou jste zde tradičně vytvořili. Už v sedm hodin byl sál obsazen ze tří čtvrtin. Po osmé hodině už to zde žilo a okolo deváté už sál "frčel" na naší obvyklé vlně rockovějších hitů. Rádi jsme se zde setkali se spoustou známých, vždyť tří z pěti členů pocházejí z Rožmitálu. Jako hosté zde vystoupili další rožmitáláci - Jirka Zrno na akordeon a Tomáš Henkl na kytaru. Zaznělo zde i několik nových skladeb - Bamboleo od Gipsy Kings, Laura od Neka, směs hitů od Ivana Mládka ve verzi od skupiny Děda Mládek Illegal Band. Zde bych vyzdvihl pěvecký výkon Libora, který si rozšířil obzory o španělštinu a italštinu! Dobrá práce, chlape. :o) Taky bych chtěl pochválit klávesistu Ondru, jenž se hraní od hraní neustále zlepšuje. Celkově musím říct, že se hrálo parádně a je jen škoda, že nás v Rožmitále pořadatelé stále přehlížejí (tedy až na volejbalisty a SRPŠ, ale to už je nějaký pátek, co jsme jim hráli). Každopádně z reakcí publika by byl rozhodně zájem již několik let. Třeba se to ještě zlepší i díky pyžamáku. :o)))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz