Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Pyžamový ples v Rožmitále

[neděle 1.4. | 20:25]

Co napsat ke včerejší akci v Rožmitále na pyžamovém plese? SUPER, BOMBA, PARÁDA, NÁŘEZ, HUKOT, SMRŠŤ.. :o) Jestli pro nás mají fanoušci a fanynky po včerejšku superlativy, tak i my je máme pro VÁS!!! Neskutečně děkujeme za hojnou účast a atmosféru, kterou jste zde tradičně vytvořili. Už v sedm hodin byl sál obsazen ze tří čtvrtin. Po osmé hodině už to zde žilo a okolo deváté už sál "frčel" na naší obvyklé vlně rockovějších hitů. Rádi jsme se zde setkali se spoustou známých, vždyť tří z pěti členů pocházejí z Rožmitálu. Jako hosté zde vystoupili další rožmitáláci - Jirka Zrno na akordeon a Tomáš Henkl na kytaru. Zaznělo zde i několik nových skladeb - Bamboleo od Gipsy Kings, Laura od Neka, směs hitů od Ivana Mládka ve verzi od skupiny Děda Mládek Illegal Band. Zde bych vyzdvihl pěvecký výkon Libora, který si rozšířil obzory o španělštinu a italštinu! Dobrá práce, chlape. :o) Taky bych chtěl pochválit klávesistu Ondru, jenž se hraní od hraní neustále zlepšuje. Celkově musím říct, že se hrálo parádně a je jen škoda, že nás v Rožmitále pořadatelé stále přehlížejí (tedy až na volejbalisty a SRPŠ, ale to už je nějaký pátek, co jsme jim hráli). Každopádně z reakcí publika by byl rozhodně zájem již několik let. Třeba se to ještě zlepší i díky pyžamáku. :o)))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz