Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[sobota 24.3. | 5:15]

Starou Huť máme rádi a vypadá to, že Stará Huť má ráda nás. :o) Jak jinak si vysvětlit, že jsme zde letos odehráli během tak krátké doby již tři akce. Tentokrát to byl Sportovní ples zdejší tělovýchovné jednoty. Podle instrukcí jsme měli hrát hodně dechovky, což jsme tedy udělali. Moderní, tedy myšleno jakože fakt ty moderní, přišly na řadu až o mnoho později, než u nás bývá obvyklé. Hned od první skladby jsme měli na parketu tančící páry, což nás velmi potěšilo. Hrálo se bezvadně, nejvíce jsem měl radost z nového klávesisty Ondry, který se s námi už docela začíná sehrávat a z mého pohledu to byl jeho zatím nejlepší výkon. Večer obohatily tradiční soutěže, u kterých se jistě bavili nejen samotní aktéři. Končili jsme po druhé hodině totiž třetí (dle nového času) několika přídavky, kdy pokračovala diskotéka. Uvidíme, zda nás Stará Huť bude mít ráda i příští rok, každopádně pokud ano, moc rádi si zde opět zahrajeme.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
Pá 07.09. - VRÁTKOV
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz