Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[sobota 24.3. | 5:15]

Starou Huť máme rádi a vypadá to, že Stará Huť má ráda nás. :o) Jak jinak si vysvětlit, že jsme zde letos odehráli během tak krátké doby již tři akce. Tentokrát to byl Sportovní ples zdejší tělovýchovné jednoty. Podle instrukcí jsme měli hrát hodně dechovky, což jsme tedy udělali. Moderní, tedy myšleno jakože fakt ty moderní, přišly na řadu až o mnoho později, než u nás bývá obvyklé. Hned od první skladby jsme měli na parketu tančící páry, což nás velmi potěšilo. Hrálo se bezvadně, nejvíce jsem měl radost z nového klávesisty Ondry, který se s námi už docela začíná sehrávat a z mého pohledu to byl jeho zatím nejlepší výkon. Večer obohatily tradiční soutěže, u kterých se jistě bavili nejen samotní aktéři. Končili jsme po druhé hodině totiž třetí (dle nového času) několika přídavky, kdy pokračovala diskotéka. Uvidíme, zda nás Stará Huť bude mít ráda i příští rok, každopádně pokud ano, moc rádi si zde opět zahrajeme.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Čt 24.05. - PLZEŇ
Pá 25.05. - SVATÉ POLE, STATEK
So 26.05. - STŘEMOŠICE
Čt 31.05. - JINDŘICHŮV HRADEC
Pá 01.06. - PŘÍBRAM, RESTAURACE ŠVEJK
So 02.06. - NOVÁ VES U PROTIVÍNA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz