Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[pátek 3.2. | 3:20]

Do druhé sedmistovky jsme vstoupili účinkováním na maturitním plese v pražském Radiopaláci v sestavě s bývalým klávesistou Vlastou Svobodou, který zaskakoval za Katku. Jelikož se ředitelka školy od maturantů distancovala a vysloveně ples zakázala, maturanti se i přesto rozhodli svůj ples uspořádat. Z toho důvodu třídní profesor a zároveň moderátor večera pan Válek při zmínce o škole název úmyslně nahradil slůvkem "píp". Proto ani já nebudu zmiňovat o jakou školu to ve skutečnosti šlo. Každopádně jsme hráli na plese, který měl svá nezapomenutelná specifika. Hlavně jednu nepříjemnou a to, že díky neodhlučněnému sálu, jsme museli po 22té hodině zeslabit zvuk. Ztišovat jsme nakonec museli několikrát, na což dohlíželi i policisté. :o) Co vám budu povídat... Palác dostál svému jménu - byli jsme zde ve finále za rádio. :o) Naštěstí jsme se maturantům moc líbili a jejich povelu, abychom to u závěrečné skladby pořádně "ohulili", jsme rádi uposlechli.:o)
Maturanty a maturantky zdravíme a přejeme úspěšnou maturitu.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz