Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Hrčkových

[úterý 14.8. | 18:30]

V sobotu jsme hráli již na 173. svatbě a to manželům Štěpánce & Michalovi Hrčkových ve více než 200 kilometrů vzdáleném Rumburku, v restauraci Dýmník. Na sólo si novomanželé vybrali reprodukované písničky - Is it you ze Shreka a Wonderfull world od Luise Armstronga. Pak jsme pokračovali v obvyklém sledu pomalejších skladeb. Na kytaru s námi tentokrát hostoval Petr Koupený, který zaskočil za Petra, jenž měl tou dobou "pohotovost" u těhotné manželky. A tak se stalo, že Lukáš "musel" odezpívat většinu svatby, včetně písniček, které do teď nezpíval. Nemohli jsme zahrát Kabáty, Divokýho Billa a jiné, přesto jsme večer zvládli téměž bez úhony. Rád bych poděkoval koordinátorce Radce za organizování her a manželům za pozvání. Doufáme, že jste se příjemně bavili.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz