Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 29.1. | 5:30]

Svou jubilejní 700. akci (!) slovy sedmistou jsme odjeli odehrát do Čimelic na tradičně beznadějně vyprodaný rýbařský ples. Po Luhách, firemních akcích pro Credium, pyžamáku v Rožmitále, se zdá, že z hlediska dlouhodobé spolupráce půjde o další akci, na které nás uslyšíte i za několik let, neboť si nás čimeličtí rybáři předobjednali do roku 2015 (!).
Chvíli po šesté jsme dorazili na Hvížďalku a jali se rozbalovat aparaturu s pověstnou noblesnou, jak říkává Petr Hofmann ze Staré Hutě. :o)
Po slavnostním zahájení předsedy rybářů následoval náš první blok a po něm úchvatné předtančení. Opět jsme hráli klasické písně pomalé, střední a rychlejší a střídali je s lidovkou. Před půlnocí došlo na losování tomobly, kterou si zde nemůžeme nechat ujít ani my. Obzvláštně, když tento rok byl hlavní cenou LCD televizor. Bohužel, nikdo z nás jsme ho nevyhráli. :o( Přesto jsme si odsud odvezli několik kaprů, jablka, šampony aj. Po půlnoci jsme to pořádně rozjeli. Zazněla i úplně nová skladba v našem repertoáru Raci v práci s.r.o., kterou si střihl kytarista Petr včetně písně Šrouby a matice, neboť Libor s námi na akci nebyl. Oproti předchozím letům jsme tentokrát oficiálně skončili ve tři hodiny místo ve 4h, neboť druhý den zde byla hned ráno nějaká členská schůze. :o)Jenže lidé nás vytleskali a vyžádali si nakonec dalších skoro 30 minut. :o) Děkujeme všem lidem a pořadatelům. Příští rok opět rádi přijedeme. :o) Škoda, že jsme nefotili, když byl parket plný k prasknutí, ale i tak... :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz