Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 29.1. | 5:30]

Svou jubilejní 700. akci (!) slovy sedmistou jsme odjeli odehrát do Čimelic na tradičně beznadějně vyprodaný rýbařský ples. Po Luhách, firemních akcích pro Credium, pyžamáku v Rožmitále, se zdá, že z hlediska dlouhodobé spolupráce půjde o další akci, na které nás uslyšíte i za několik let, neboť si nás čimeličtí rybáři předobjednali do roku 2015 (!).
Chvíli po šesté jsme dorazili na Hvížďalku a jali se rozbalovat aparaturu s pověstnou noblesnou, jak říkává Petr Hofmann ze Staré Hutě. :o)
Po slavnostním zahájení předsedy rybářů následoval náš první blok a po něm úchvatné předtančení. Opět jsme hráli klasické písně pomalé, střední a rychlejší a střídali je s lidovkou. Před půlnocí došlo na losování tomobly, kterou si zde nemůžeme nechat ujít ani my. Obzvláštně, když tento rok byl hlavní cenou LCD televizor. Bohužel, nikdo z nás jsme ho nevyhráli. :o( Přesto jsme si odsud odvezli několik kaprů, jablka, šampony aj. Po půlnoci jsme to pořádně rozjeli. Zazněla i úplně nová skladba v našem repertoáru Raci v práci s.r.o., kterou si střihl kytarista Petr včetně písně Šrouby a matice, neboť Libor s námi na akci nebyl. Oproti předchozím letům jsme tentokrát oficiálně skončili ve tři hodiny místo ve 4h, neboť druhý den zde byla hned ráno nějaká členská schůze. :o)Jenže lidé nás vytleskali a vyžádali si nakonec dalších skoro 30 minut. :o) Děkujeme všem lidem a pořadatelům. Příští rok opět rádi přijedeme. :o) Škoda, že jsme nefotili, když byl parket plný k prasknutí, ale i tak... :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz