Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 29.1. | 5:30]

Svou jubilejní 700. akci (!) slovy sedmistou jsme odjeli odehrát do Čimelic na tradičně beznadějně vyprodaný rýbařský ples. Po Luhách, firemních akcích pro Credium, pyžamáku v Rožmitále, se zdá, že z hlediska dlouhodobé spolupráce půjde o další akci, na které nás uslyšíte i za několik let, neboť si nás čimeličtí rybáři předobjednali do roku 2015 (!).
Chvíli po šesté jsme dorazili na Hvížďalku a jali se rozbalovat aparaturu s pověstnou noblesnou, jak říkává Petr Hofmann ze Staré Hutě. :o)
Po slavnostním zahájení předsedy rybářů následoval náš první blok a po něm úchvatné předtančení. Opět jsme hráli klasické písně pomalé, střední a rychlejší a střídali je s lidovkou. Před půlnocí došlo na losování tomobly, kterou si zde nemůžeme nechat ujít ani my. Obzvláštně, když tento rok byl hlavní cenou LCD televizor. Bohužel, nikdo z nás jsme ho nevyhráli. :o( Přesto jsme si odsud odvezli několik kaprů, jablka, šampony aj. Po půlnoci jsme to pořádně rozjeli. Zazněla i úplně nová skladba v našem repertoáru Raci v práci s.r.o., kterou si střihl kytarista Petr včetně písně Šrouby a matice, neboť Libor s námi na akci nebyl. Oproti předchozím letům jsme tentokrát oficiálně skončili ve tři hodiny místo ve 4h, neboť druhý den zde byla hned ráno nějaká členská schůze. :o)Jenže lidé nás vytleskali a vyžádali si nakonec dalších skoro 30 minut. :o) Děkujeme všem lidem a pořadatelům. Příští rok opět rádi přijedeme. :o) Škoda, že jsme nefotili, když byl parket plný k prasknutí, ale i tak... :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 19.08. - ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD
St 23.08. - PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF
Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
Ne 27.08. - PŘÍBRAM, HOLLYWOOD BAR
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz