Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 29.1. | 5:30]

Svou jubilejní 700. akci (!) slovy sedmistou jsme odjeli odehrát do Čimelic na tradičně beznadějně vyprodaný rýbařský ples. Po Luhách, firemních akcích pro Credium, pyžamáku v Rožmitále, se zdá, že z hlediska dlouhodobé spolupráce půjde o další akci, na které nás uslyšíte i za několik let, neboť si nás čimeličtí rybáři předobjednali do roku 2015 (!).
Chvíli po šesté jsme dorazili na Hvížďalku a jali se rozbalovat aparaturu s pověstnou noblesnou, jak říkává Petr Hofmann ze Staré Hutě. :o)
Po slavnostním zahájení předsedy rybářů následoval náš první blok a po něm úchvatné předtančení. Opět jsme hráli klasické písně pomalé, střední a rychlejší a střídali je s lidovkou. Před půlnocí došlo na losování tomobly, kterou si zde nemůžeme nechat ujít ani my. Obzvláštně, když tento rok byl hlavní cenou LCD televizor. Bohužel, nikdo z nás jsme ho nevyhráli. :o( Přesto jsme si odsud odvezli několik kaprů, jablka, šampony aj. Po půlnoci jsme to pořádně rozjeli. Zazněla i úplně nová skladba v našem repertoáru Raci v práci s.r.o., kterou si střihl kytarista Petr včetně písně Šrouby a matice, neboť Libor s námi na akci nebyl. Oproti předchozím letům jsme tentokrát oficiálně skončili ve tři hodiny místo ve 4h, neboť druhý den zde byla hned ráno nějaká členská schůze. :o)Jenže lidé nás vytleskali a vyžádali si nakonec dalších skoro 30 minut. :o) Děkujeme všem lidem a pořadatelům. Příští rok opět rádi přijedeme. :o) Škoda, že jsme nefotili, když byl parket plný k prasknutí, ale i tak... :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz