Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[sobota 21.1. | 5:00]

Po roce jsme hráli na tradičním plese pivovaru Herold v KD Březnice. Po Příbrami a Rožmitálu je to další takříkajíc domovská scéna, kam jezdíme hrát moc rádi. Sice ještě pár minut před osmou to vůbec nevypadalo na to, že 14 dnů před plesem bylo beznadějně vyprodáno, ale naštěstí to bylo frontami u šaten a tím, že lidé prostě chodí na poslední chvíli. :o) Úvod patřil lidovce pod taktovkou Toulavé kapely Pepíka Janouška, která s námi na tomto plese pravidelně účinkuje. Poté přivítal všechny přítomné sládek pivovaru Fanda Pinkava. Hraní bylo na pohodu i díky střídání hudebních bloků nás a Toulavé kapely. Dle předběžných ohlasů se všichni výborně bavili, z čehož máme pochopitelně velkou radost.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz