Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 15.1. | 3:35]

Sobota nás zavála na III. Aerobic ples do Staré Huti. Zde jsme dosud hráli jednou za rok a letos to je dokonce třikrát (to mi připomíná Volyni). :o) Ples nebyl zdaleka vyprodaný, snad to mohlo být vinou mysliveckého plesu ve Svatém Poli, kdo ví. Nicméně lehce přes 150 lidí se přišlo bavit a to je hlavní. Pravda, zpočátku spíše poslouchali a hledali jsme "recept", jak přitáhnout první tanečníky. To se nakonec podařilo. Hrálo se bezvadně, uvolněně. Dokonce jsme si vyslechli hned v úvodu pochvalu od provozovatele a našeho kamaráda Petra Hofmanna, že jsme první kapela, která rozkládá aparaturu s noblesou. :o)))) To jsem si nikdy nějak neuvědomil. :o) V průběhu nás ještě stihl pochválit za Šrouby a matice ("Mně dokonce přijde, že je to ještě lepší než originál," dodal). Hráli jsme do druhé hodiny, poté měli ještě poslední tanečníci více jak hodinu možnost si zatancovat na reprodukovanou hudbu. V jednání je ples pro příští rok, tak uvidíme, zda to vyjde.
Na plese jsme se setkali se Slavomírem Lennerem, hokejovým koučem z NHL a také trenérem vítězného olympijského teamu z Nagana (1998). S ním jsme se nepřímo setkali již na asi páté akci.:o) Tentokrát jsme se nechali vyfotit na památku.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz