Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 15.1. | 3:35]

Sobota nás zavála na III. Aerobic ples do Staré Huti. Zde jsme dosud hráli jednou za rok a letos to je dokonce třikrát (to mi připomíná Volyni). :o) Ples nebyl zdaleka vyprodaný, snad to mohlo být vinou mysliveckého plesu ve Svatém Poli, kdo ví. Nicméně lehce přes 150 lidí se přišlo bavit a to je hlavní. Pravda, zpočátku spíše poslouchali a hledali jsme "recept", jak přitáhnout první tanečníky. To se nakonec podařilo. Hrálo se bezvadně, uvolněně. Dokonce jsme si vyslechli hned v úvodu pochvalu od provozovatele a našeho kamaráda Petra Hofmanna, že jsme první kapela, která rozkládá aparaturu s noblesou. :o)))) To jsem si nikdy nějak neuvědomil. :o) V průběhu nás ještě stihl pochválit za Šrouby a matice ("Mně dokonce přijde, že je to ještě lepší než originál," dodal). Hráli jsme do druhé hodiny, poté měli ještě poslední tanečníci více jak hodinu možnost si zatancovat na reprodukovanou hudbu. V jednání je ples pro příští rok, tak uvidíme, zda to vyjde.
Na plese jsme se setkali se Slavomírem Lennerem, hokejovým koučem z NHL a také trenérem vítězného olympijského teamu z Nagana (1998). S ním jsme se nepřímo setkali již na asi páté akci.:o) Tentokrát jsme se nechali vyfotit na památku.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz