Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[neděle 15.1. | 3:35]

Sobota nás zavála na III. Aerobic ples do Staré Huti. Zde jsme dosud hráli jednou za rok a letos to je dokonce třikrát (to mi připomíná Volyni). :o) Ples nebyl zdaleka vyprodaný, snad to mohlo být vinou mysliveckého plesu ve Svatém Poli, kdo ví. Nicméně lehce přes 150 lidí se přišlo bavit a to je hlavní. Pravda, zpočátku spíše poslouchali a hledali jsme "recept", jak přitáhnout první tanečníky. To se nakonec podařilo. Hrálo se bezvadně, uvolněně. Dokonce jsme si vyslechli hned v úvodu pochvalu od provozovatele a našeho kamaráda Petra Hofmanna, že jsme první kapela, která rozkládá aparaturu s noblesou. :o)))) To jsem si nikdy nějak neuvědomil. :o) V průběhu nás ještě stihl pochválit za Šrouby a matice ("Mně dokonce přijde, že je to ještě lepší než originál," dodal). Hráli jsme do druhé hodiny, poté měli ještě poslední tanečníci více jak hodinu možnost si zatancovat na reprodukovanou hudbu. V jednání je ples pro příští rok, tak uvidíme, zda to vyjde.
Na plese jsme se setkali se Slavomírem Lennerem, hokejovým koučem z NHL a také trenérem vítězného olympijského teamu z Nagana (1998). S ním jsme se nepřímo setkali již na asi páté akci.:o) Tentokrát jsme se nechali vyfotit na památku.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz