Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


[středa 11.1. | 12:42]

Dnes vyšly dvě svatby - první na 26.5.2012 (Plzeňsko) a druhá na 2.6.2012 (jižní Čechy). Narozeniny, které jsme měli v jednání na únor 2012, zřejmě nevyjdou kvůli obsazeným termínům, stejně tak nevyšla další poptávka na 2.6.2012 (právě kvůli již obsazenému termínu), v nedávné době bohužel nevyšla poptávka na ples v Černošicích, naopak vyšel maturitní ples ve Volyni na 2013. Občas přijdou emaily "jen tak", jako následující:
Dobry den,
V prve rade musim rict, ze je velka skoda, ze jsem Vasi kapelu neobjevila jiz drive,protoze byste byla skvela volba na nasi cervnovou svatbu. Vase ukazky z vystoupenijsou famozni. Bohuzel z Vaseho rozpisu uz termin 23. 6. 2012 na vecerni party materezervovany. Obracim se na Vas proto s prosbou, zdali neznate nejakou Vami podobnou kapelu,kterou bych mohla kontaktovat?
Samozrejme vim, ze original je jenom jeden a to jste vy... :)
Preji hodne uspechu a predem dekuji za odpoved
S pozdravem
Kamila R.
No není to krásné? :o)


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz