Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 31.12. | 3:20]

Zdravím návštěvníky stránek. Včera jsme hráli na poslední svatbě v tomto roce - Pavlovi & Hance Adamových v litoměřické Kolibě. Vrátili jsme se sem po více jak čtyřech letech. Lehce stísněné prostory postačili tak akorát pro naši kapelu, ale za ty léta už jsme si zvykli. :o) Příjemní novomanželé si vybrali na své sólo Perfect day od Lou Reeda, kterou netradičně zpíval Lukáš za absencujícího Petra. Ve "svatební sestavě" se tak objevil teprve podruhé od červencové svatby v Brně kytarista Libor. Svatba se nesla v poklidném duchu, jak to tak při svatbách někdy bývá. Končili jsme po půl dvanácté několika akustickými přídavky. Při svatbě vzniklo i jedno video, na které se můžete podívat zde (Sliby se maj plnit).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz