Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 26.12. | 15:40]

Včera jsme hráli na tradiční povánoční zábavě v Luhách. Už v sedm hodin (!) bylo "natřískáno", přičemž začátek zábavy byl "až" od osmi.:o) Přijeli jsme sem v rozšířené - šestičlenné - sestavě (spolu s Jirkou Zrnem na akordeon). Zahráli jsme několik nových skladeb, z nichž nejvíc uspěly Františkovy Lázně a Šrouby a matice od Mandrage, ve skvělém podání našeho kytaristy Libora. Zábava frčela tak, jako zde bývá již léta zvykem. Opět chci poděkovat fantastickému publiku - všem luhovským, zduchovickým. Jste super!
Zhruba v půl jedenácté došlo na křest našeho třetího demo CD. Kmotrou se stala naše dlouholetá fanynka Miluška Hlinovských, které též tímto děkujeme. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz