Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 5.12. | 15:20]

Nevzpomínám si, kdy naposledy bychom měli tak kladné ohlasy jako po sobotní svatbě, kdy nám jen tak volalo tolik lidí, aby poděkovali za super hraní. Hráli jsme našemu kamarádovi a zároveň bratrovi kytaristy Libora - Karlu Vostrovskému & Markétě Honkové v nádherném prostředí Strnadovského mlýna. Fantastická atmosféra zavládla hned po začátku (chvíli po páté hodině) a před osmou hodinou to vypadalo jako mnohdy na zabavách daleko po půlnoci. Neskutečně rozjetá pařba, písnička střídala písničku, na všechny přítomní reagovali perfektně, včetně lidovek, které si mnozí ani nepřáli slyšet. Nakonec na ně tancoval plný parket a zpívali si je i zapřísáhlí odpůrci dechovek - duo Petr & Petr. :o) Svatební veselí pokračovalo i po našem odjezdu do ranních hodin a podle informací, velmi úspěšně. :o)) Jsme rádi, že jsme k dobré náladě mohli přispět i my. Novomanželům přejeme v brzké době přírůstek do rodiny a vše jen to nejlepší.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz