Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 3.12. | 11:00]

Včera jsme hráli po čtyřleté odmlce příbramské firmě DISA ve zdejší Sokolovně. Opět jsme se sem moc těšili, ačkoliv Sokolovna nedisponuje tou nejlepší akustikou. Jako host s námi jel již tradičně Jirka Zrno na akordeon (je to ještě vůbec host?) a nutno dodat, že dal některým skladbám ten správný šmrnc. První série se nesla v pomalejším duchu, postupně jsme zrychlovali, zazněly i lidovky. Hrálo se nám perfektně. Aniž bych to chtěl jakkoliv zakřiknout, tak tahle sestava neuvěřitelně šlape. Večírek jsme končili po druhé hodině téměř třiceti minutovým přídavkem, kdy jsme odehráli v akustických verzích např. Ameriku, nebo Sambu v kapkách deště, kterou jsem si osobně velmi užil. :o)) Pokud se zaměstnancům DISy naše hraní líbilo, není nic snažšího, než si nás objednat zase příště. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Čt 24.05. - PLZEŇ
Pá 25.05. - SVATÉ POLE, STATEK
So 26.05. - STŘEMOŠICE
Čt 31.05. - JINDŘICHŮV HRADEC
Pá 01.06. - PŘÍBRAM, RESTAURACE ŠVEJK
So 02.06. - NOVÁ VES U PROTIVÍNA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz