Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 3.12. | 11:00]

Včera jsme hráli po čtyřleté odmlce příbramské firmě DISA ve zdejší Sokolovně. Opět jsme se sem moc těšili, ačkoliv Sokolovna nedisponuje tou nejlepší akustikou. Jako host s námi jel již tradičně Jirka Zrno na akordeon (je to ještě vůbec host?) a nutno dodat, že dal některým skladbám ten správný šmrnc. První série se nesla v pomalejším duchu, postupně jsme zrychlovali, zazněly i lidovky. Hrálo se nám perfektně. Aniž bych to chtěl jakkoliv zakřiknout, tak tahle sestava neuvěřitelně šlape. Večírek jsme končili po druhé hodině téměř třiceti minutovým přídavkem, kdy jsme odehráli v akustických verzích např. Ameriku, nebo Sambu v kapkách deště, kterou jsem si osobně velmi užil. :o)) Pokud se zaměstnancům DISy naše hraní líbilo, není nic snažšího, než si nás objednat zase příště. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz