Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[čtvrtek 1.12. | 2:45]

Máme prosinec a taky po dvanáctých narozeninách skupiny B.O.S. Ale že to byl mazec! :o) A jak že to vlastně celé probíhalo?
Chvíli po deváté hodině se ujal úvodního slova kapelník Lukáš zvaný předseda, který přivítal publikum a řekl ve stručnosti o historii kapely a o průběhu večera. Zahájili jsme hraní v "nové" sestavě, tedy s Katkou za klávesami. Zazněly jak pomalé písně, tak i ty rychlejší, při kterých si s námi zazpíval bývalý kytarista, saxofonista a zpěvák Aleš Chovaneček. Po první sérii jsme dali prostor našim hudebním hostům, kterými byli hip-hopeři z příbramské crew 110 procent. Jejich vystoupení bylo úžasné, přičemž v závěru Lukáš vyzval, aby kluci zajamovali. Kluci "jeli" jako diví a neopomenuli rapovat i o naší kapele. Bomba!!! :o) Lukáš vyslovil i myšlenku, že by nebylo marné do budoucna něco spáchat společně.
Další série už patřila staré sestavě s Honzou Cinou za basou, Tomášem Henklem za kytarou a Vlastou Svobodou za klávesami. Takto jsme naposledy vystoupili v únoru 2004. Zazněly např. Nad stádem koní, Knockin´on heavens door, Nejlíp jim bylo, František, Obyčejnej svět, nebo také jedna z mála vlastních skladeb Traces. Bylo to skvělý, hrálo nám to opět jako "za mlada". :o))
V dalším vstupu se muzikanti různě připojovali a odpojovali, takže jste mohli slyšet Careless whispers i se saxofonem, Vlasta si střihl Kabáty. V závěru jsme se vrátili k "nové" sestavě a tak mohly zaznít např. Anděl od Xindla X nebo Známka punku od "Visáčů". Došlo i na komorně laděnou skladbu Mad world, kdy zpíval pouze Lukáš za doprovodu Katky či vanoční Sliby se maj plnit od Janka Ledeckého při doprovodu foukací harmoniky Libora Vostrovského a akordeonu Jiřího Zrna. Večer to byl moc povedený. Určitě jiný, pro mnohé to byl možná i šok. Přesto, kdy se vám poštěstí vidět skupinu B.O.S. v původní sestavě? Děkujemem Jirkovi z No.1 Clubu za 12ti letou whiskey! Děkujeme všem, kdož jste dorazili či chodíte na jiné akce, na kterých hrajeme. Děkujeme za podporu nejen v dobách dobrých, ale i zlých a hodně složitých, děláme to totiž nejen pro sebe, ale především pro vás. Jste naší hnací sílou. A pokud budete chtít, budeme se snažit vám hrát přinejmenším ještě dalších dvanáct let. D-Ě-K-U-J-E-M-E !!! A v neposlední řadě děkuji všem bývalým i současným členům a hostům za to, že jsme to vydrželi. Je to blbý, ale hrajeme dál. :o) D-Ě-K-U-J-I !!!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz