Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[čtvrtek 1.12. | 2:45]

Máme prosinec a taky po dvanáctých narozeninách skupiny B.O.S. Ale že to byl mazec! :o) A jak že to vlastně celé probíhalo?
Chvíli po deváté hodině se ujal úvodního slova kapelník Lukáš zvaný předseda, který přivítal publikum a řekl ve stručnosti o historii kapely a o průběhu večera. Zahájili jsme hraní v "nové" sestavě, tedy s Katkou za klávesami. Zazněly jak pomalé písně, tak i ty rychlejší, při kterých si s námi zazpíval bývalý kytarista, saxofonista a zpěvák Aleš Chovaneček. Po první sérii jsme dali prostor našim hudebním hostům, kterými byli hip-hopeři z příbramské crew 110 procent. Jejich vystoupení bylo úžasné, přičemž v závěru Lukáš vyzval, aby kluci zajamovali. Kluci "jeli" jako diví a neopomenuli rapovat i o naší kapele. Bomba!!! :o) Lukáš vyslovil i myšlenku, že by nebylo marné do budoucna něco spáchat společně.
Další série už patřila staré sestavě s Honzou Cinou za basou, Tomášem Henklem za kytarou a Vlastou Svobodou za klávesami. Takto jsme naposledy vystoupili v únoru 2004. Zazněly např. Nad stádem koní, Knockin´on heavens door, Nejlíp jim bylo, František, Obyčejnej svět, nebo také jedna z mála vlastních skladeb Traces. Bylo to skvělý, hrálo nám to opět jako "za mlada". :o))
V dalším vstupu se muzikanti různě připojovali a odpojovali, takže jste mohli slyšet Careless whispers i se saxofonem, Vlasta si střihl Kabáty. V závěru jsme se vrátili k "nové" sestavě a tak mohly zaznít např. Anděl od Xindla X nebo Známka punku od "Visáčů". Došlo i na komorně laděnou skladbu Mad world, kdy zpíval pouze Lukáš za doprovodu Katky či vanoční Sliby se maj plnit od Janka Ledeckého při doprovodu foukací harmoniky Libora Vostrovského a akordeonu Jiřího Zrna. Večer to byl moc povedený. Určitě jiný, pro mnohé to byl možná i šok. Přesto, kdy se vám poštěstí vidět skupinu B.O.S. v původní sestavě? Děkujemem Jirkovi z No.1 Clubu za 12ti letou whiskey! Děkujeme všem, kdož jste dorazili či chodíte na jiné akce, na kterých hrajeme. Děkujeme za podporu nejen v dobách dobrých, ale i zlých a hodně složitých, děláme to totiž nejen pro sebe, ale především pro vás. Jste naší hnací sílou. A pokud budete chtít, budeme se snažit vám hrát přinejmenším ještě dalších dvanáct let. D-Ě-K-U-J-E-M-E !!! A v neposlední řadě děkuji všem bývalým i současným členům a hostům za to, že jsme to vydrželi. Je to blbý, ale hrajeme dál. :o) D-Ě-K-U-J-I !!!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 04.11. - PŘÍBRAM, KD
So 11.11. - PLZEŇ, KULTURNÍ DŮM ALFA
So 18.11. - ROŽMITÁL P.TŘ, SC
Pá 24.11. - STRAKONICE, SOKOLOVNA
So 25.11. - ROŽMITÁL P.TŘ, SC
Pá 01.12. - TŘEBOŇ, KC ROHÁČ
Pá 08.12. - PRAHA, U MEDVÍDKŮ
So 09.12. - PŘÍBRAM

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Měla jsem jasno o hodně věcí co se týče svatby. Jen kapela pro mě byla velká neznámá. Na internetu jsem našla Bosáky, oslovila je a hned od začátku jsem byla mile překvapena. Měla jsem dostatek času na rozmyšlenou zda se domluvíme na spolupráci nebo nikoliv. Drželi mi termín bez toho, aniž by na mě tlačili s odpovědí. I když jsem kapelu nikdy neviděla hrát na živo a vybírala jsem jen podle recenzí, Bosáci byla naprosto skvělá volba. Lépe jsem vybrat nemohla. Nikdo z mých 50 svatebčanů neřekl jediné negativní slovo. Všichni za mnou chodili a chválili kapelu a ptali se, jak jsem takový klenot objevila. Z pohledu manažerky nevěsty chci pochvalit pana Ondruška se kterým jsem jednala. Poradil mi co a jak, nic nebylo problém. Dokonce když jsem jim upravila repertoar a vyslovila pár přání, tak kapela udelala vše k mé spokojenosti. Samotné hraní a pauzy jsme vždy domluvili v průběhu vyvíjejícího se večera. Zábava byla v plném proudu a všichni se krásně bavili. Jestli to tak můžu říct, děkuji vám za skvělé dokončení našeho svatebního dne. Jste super.
  Manželé Medovi (22.9.2017)
  Mnohokrát děkujeme za skvělou show, perfektní hudební zážitek a profesionalitu. Všude chválíme a budeme doporučovat.
  Manželé Záhorovi (16.9.2017)
  Děkujeme celé kapele za super večer, hrajete parádně a bylo to úžasné. Děkujeme moc.
  Manželé Vrobelovi (15.9.2017)
  Naprostá paráda!!! Moc Vám všem děkujeme. Strašně jsme si to užili a všichni na Vás pěli samou chválu. Výběr písniček dokonalý. Ještě jednou díky .
  Manželé Čermákovi (8.9.2017)
  Kluci se skupiny Bosáci byli naprosto úžasní. Nejen že umí krásně hrát a zpívat, ale dokážou i vystihnout náladu lidí a vtipně improvizovat. Kdyby šlo dát hvězdiček 6, dali bychom je Díky nim se stala naše večerní svatební párty nezapomenutelnou, všichni jsme si to moc užili a proto bych jim touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat. Je vidět, že do toho dávají srdce a tak to má být. Takže ještě jednou - DÍKY.
  Manželé Pešlovi (26.8.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz