Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[čtvrtek 1.12. | 2:45]

Máme prosinec a taky po dvanáctých narozeninách skupiny B.O.S. Ale že to byl mazec! :o) A jak že to vlastně celé probíhalo?
Chvíli po deváté hodině se ujal úvodního slova kapelník Lukáš zvaný předseda, který přivítal publikum a řekl ve stručnosti o historii kapely a o průběhu večera. Zahájili jsme hraní v "nové" sestavě, tedy s Katkou za klávesami. Zazněly jak pomalé písně, tak i ty rychlejší, při kterých si s námi zazpíval bývalý kytarista, saxofonista a zpěvák Aleš Chovaneček. Po první sérii jsme dali prostor našim hudebním hostům, kterými byli hip-hopeři z příbramské crew 110 procent. Jejich vystoupení bylo úžasné, přičemž v závěru Lukáš vyzval, aby kluci zajamovali. Kluci "jeli" jako diví a neopomenuli rapovat i o naší kapele. Bomba!!! :o) Lukáš vyslovil i myšlenku, že by nebylo marné do budoucna něco spáchat společně.
Další série už patřila staré sestavě s Honzou Cinou za basou, Tomášem Henklem za kytarou a Vlastou Svobodou za klávesami. Takto jsme naposledy vystoupili v únoru 2004. Zazněly např. Nad stádem koní, Knockin´on heavens door, Nejlíp jim bylo, František, Obyčejnej svět, nebo také jedna z mála vlastních skladeb Traces. Bylo to skvělý, hrálo nám to opět jako "za mlada". :o))
V dalším vstupu se muzikanti různě připojovali a odpojovali, takže jste mohli slyšet Careless whispers i se saxofonem, Vlasta si střihl Kabáty. V závěru jsme se vrátili k "nové" sestavě a tak mohly zaznít např. Anděl od Xindla X nebo Známka punku od "Visáčů". Došlo i na komorně laděnou skladbu Mad world, kdy zpíval pouze Lukáš za doprovodu Katky či vanoční Sliby se maj plnit od Janka Ledeckého při doprovodu foukací harmoniky Libora Vostrovského a akordeonu Jiřího Zrna. Večer to byl moc povedený. Určitě jiný, pro mnohé to byl možná i šok. Přesto, kdy se vám poštěstí vidět skupinu B.O.S. v původní sestavě? Děkujemem Jirkovi z No.1 Clubu za 12ti letou whiskey! Děkujeme všem, kdož jste dorazili či chodíte na jiné akce, na kterých hrajeme. Děkujeme za podporu nejen v dobách dobrých, ale i zlých a hodně složitých, děláme to totiž nejen pro sebe, ale především pro vás. Jste naší hnací sílou. A pokud budete chtít, budeme se snažit vám hrát přinejmenším ještě dalších dvanáct let. D-Ě-K-U-J-E-M-E !!! A v neposlední řadě děkuji všem bývalým i současným členům a hostům za to, že jsme to vydrželi. Je to blbý, ale hrajeme dál. :o) D-Ě-K-U-J-I !!!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 19.08. - ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD
St 23.08. - PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF
Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
Ne 27.08. - PŘÍBRAM, HOLLYWOOD BAR
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz