Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[čtvrtek 1.12. | 2:45]

Máme prosinec a taky po dvanáctých narozeninách skupiny B.O.S. Ale že to byl mazec! :o) A jak že to vlastně celé probíhalo?
Chvíli po deváté hodině se ujal úvodního slova kapelník Lukáš zvaný předseda, který přivítal publikum a řekl ve stručnosti o historii kapely a o průběhu večera. Zahájili jsme hraní v "nové" sestavě, tedy s Katkou za klávesami. Zazněly jak pomalé písně, tak i ty rychlejší, při kterých si s námi zazpíval bývalý kytarista, saxofonista a zpěvák Aleš Chovaneček. Po první sérii jsme dali prostor našim hudebním hostům, kterými byli hip-hopeři z příbramské crew 110 procent. Jejich vystoupení bylo úžasné, přičemž v závěru Lukáš vyzval, aby kluci zajamovali. Kluci "jeli" jako diví a neopomenuli rapovat i o naší kapele. Bomba!!! :o) Lukáš vyslovil i myšlenku, že by nebylo marné do budoucna něco spáchat společně.
Další série už patřila staré sestavě s Honzou Cinou za basou, Tomášem Henklem za kytarou a Vlastou Svobodou za klávesami. Takto jsme naposledy vystoupili v únoru 2004. Zazněly např. Nad stádem koní, Knockin´on heavens door, Nejlíp jim bylo, František, Obyčejnej svět, nebo také jedna z mála vlastních skladeb Traces. Bylo to skvělý, hrálo nám to opět jako "za mlada". :o))
V dalším vstupu se muzikanti různě připojovali a odpojovali, takže jste mohli slyšet Careless whispers i se saxofonem, Vlasta si střihl Kabáty. V závěru jsme se vrátili k "nové" sestavě a tak mohly zaznít např. Anděl od Xindla X nebo Známka punku od "Visáčů". Došlo i na komorně laděnou skladbu Mad world, kdy zpíval pouze Lukáš za doprovodu Katky či vanoční Sliby se maj plnit od Janka Ledeckého při doprovodu foukací harmoniky Libora Vostrovského a akordeonu Jiřího Zrna. Večer to byl moc povedený. Určitě jiný, pro mnohé to byl možná i šok. Přesto, kdy se vám poštěstí vidět skupinu B.O.S. v původní sestavě? Děkujemem Jirkovi z No.1 Clubu za 12ti letou whiskey! Děkujeme všem, kdož jste dorazili či chodíte na jiné akce, na kterých hrajeme. Děkujeme za podporu nejen v dobách dobrých, ale i zlých a hodně složitých, děláme to totiž nejen pro sebe, ale především pro vás. Jste naší hnací sílou. A pokud budete chtít, budeme se snažit vám hrát přinejmenším ještě dalších dvanáct let. D-Ě-K-U-J-E-M-E !!! A v neposlední řadě děkuji všem bývalým i současným členům a hostům za to, že jsme to vydrželi. Je to blbý, ale hrajeme dál. :o) D-Ě-K-U-J-I !!!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz