Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 12.11. | 11:45]

Včera jsme hráli jedné z posledních svateb tohoto roku Martinovi & Lucii Bendových. Svatba to byla speciální z mnoha důvodů - hrál s námi Jarda Koupený a Jirka Zrno, ale hlavně s námi po týdnu od nástupu do kapely poprvé hrála Kateřina. A že to byla premiéra více než úspěšná! Směle mohu prohlásit, že z předchozích "hostujících" klávesistů svoji premiéru zvládla nejlépe. Martinovi s Lucií to moc slušelo, bylo vidět, že si svůj den náležitě užívají. Rádi jsme se zde setkali se spoustou kamarádů, dá se říci, že to byla skoro až domácí atmosféra. :o) Končili jsme před půl jednou, kdy zaznělo ještě několik přídavků. Podle ohlasů byli všichni spokojení, včetně nás. Tímto zdravíme Bendovi a těšíme se na další shledání. Pokud to dobře dopadne, mohli bychom si v Liškově mlýně zahrát i příští rok.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz