Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 5.11. | 14:00]

Dámy a pánové. Možná už to bude znít jako vtip, nicméně není. Minulou sobotu se po 4 měsících působení v kapele B.O.S. rozhodl Tomáš Bláha ukončit spolupráci, na základě názorových rozdílů především kapelníka Lukáše a Tomáše samotného. Po dalším několika denním neúspěšném hledání Lukáš oslovil ode dneška novou posilu kapely, kterou se stává Kateřina Ranglová z Příbrami. Kateřině je 24 let, studovala českobudějovickou konzervatoř, vyučuje na základní škole v Příbrami obor klavír a z hudby má ráda například Maceo Parkera či Jamiroquai. Doufáme, že se bude v naší pánské společnosti cítit dobře, že jí hraní s námi bude bavit a že vnese nový potenciál a energii, kterou budeme rádi šířit i mezi vás - naše fanoušky a fanynky.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz