Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 26.9. | 8:26]

V sobotu jsme jeli hrát do Bukové na svatbu Zuzany Pincové & Lukáše Janečka. Po úvodních několika skladbách zazněly sóla - Severanka a Stín katedrál. Poté jsme pokračovali s obvyklým pomalejším repertoárem. Zlom akce nastal někdy v osm hodin, kdy Lukáše během hraní skolila viróza. Udělalo se mu tak špatně, že chvílemi nemohl pokračovat v hraní. Zhruba jednou za hodinu se mu na 10 minut udělalo dobře, ale za pár okamžiků bylo všechno jinak. Svatbu jsme přesto úspěšně dohráli, byť jsme přidávali "pouze" hodinu, protože Lukáš již nebyl nadále schopen hrát. Děkujeme všem za úžasnou atmosféru a doufám jen, že se nikdo z návštěvníků ani z kapely od Lukáše nenakazil.
Prozatím doplněny fotky z firemní akce Credium a ze svatby Marie & Davida Kühnelových.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz