Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 19.9. | 21:00]

V pátek jsme hráli pošestnácté na firemní akci Credium, tentokrát v Bystřici nad Pernštejnem v hotelu Skalský Dvůr. Po příjezdu jsme zjistili, že budeme hrát před recepcí, kde údajně hrají všechny kapely. Dámy a pánové, tak hroznou akustiku už jsme dlouho nezažili. :o( Osobně lituju všechny kapely, který tam kdy hráli a hrát budou. No ale nic. Díky prostorám jsme mělie problémy s nazvučením. V průběhu hraní se to zlepšilo, ale i tak... Končili jsme v jednu hodinu, kdy pokračoval dj. Akce nedopadla špatně, ale špatná akustika náš výkon srazila. Bohužel.
V sobotu jsme hráli v Březnici Na Statku při svatbě našich přátel - Máji Řežábkové a Davida Kühnela. Bylo to o to více speciální hraní, že zde bylo opravdu spoustu dalších kamarádů a kamarádek, kteří zažili naši kapelu v úplných začátcích své "kariéry". :o) Oproti pátku musím říct, že se hrálo o zhruba jednu miliardu procent lépe. Chybičky by se určitě našly, např. když bubeník Lukáš netrefil správně tempo Lady Carneval. Ale i mistr předseda se někdy utne. :o)))) Prodlužovali jsme o dvě hodiny - "až" do půlnoci. Fakt to bylo super hraní (aspoň z mého pohledu). Hlavně bylo úžasný, že i o půlnoci bylo teplo. A to jsem se bál, protože ráno lilo jako z konve a byla pěkná zima.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz