Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 19.9. | 21:00]

V pátek jsme hráli pošestnácté na firemní akci Credium, tentokrát v Bystřici nad Pernštejnem v hotelu Skalský Dvůr. Po příjezdu jsme zjistili, že budeme hrát před recepcí, kde údajně hrají všechny kapely. Dámy a pánové, tak hroznou akustiku už jsme dlouho nezažili. :o( Osobně lituju všechny kapely, který tam kdy hráli a hrát budou. No ale nic. Díky prostorám jsme mělie problémy s nazvučením. V průběhu hraní se to zlepšilo, ale i tak... Končili jsme v jednu hodinu, kdy pokračoval dj. Akce nedopadla špatně, ale špatná akustika náš výkon srazila. Bohužel.
V sobotu jsme hráli v Březnici Na Statku při svatbě našich přátel - Máji Řežábkové a Davida Kühnela. Bylo to o to více speciální hraní, že zde bylo opravdu spoustu dalších kamarádů a kamarádek, kteří zažili naši kapelu v úplných začátcích své "kariéry". :o) Oproti pátku musím říct, že se hrálo o zhruba jednu miliardu procent lépe. Chybičky by se určitě našly, např. když bubeník Lukáš netrefil správně tempo Lady Carneval. Ale i mistr předseda se někdy utne. :o)))) Prodlužovali jsme o dvě hodiny - "až" do půlnoci. Fakt to bylo super hraní (aspoň z mého pohledu). Hlavně bylo úžasný, že i o půlnoci bylo teplo. A to jsem se bál, protože ráno lilo jako z konve a byla pěkná zima.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE
Pá 27.07. - PRAHA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz