Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[čtvrtek 8.9. | 20:55]

Dámy a pánové, nastal pomalu čas odtajnit jedno "neveřejné" tajemství... Od této chvíle máte možnost si poslechnout sedm pracovních ukázek z chystaného třetího CD, které vznikalo od února 2011 pod taktovkou kapelníka Lukáše a pomyslně vyjde v listopadu 2011 u příležitosti našich 12tých narozenin. Postupně sem dodám všechny ukázky, některé skladby musíme ještě dotočit.:o) Také nezaručuji, že nedoznají drobných úprav. Jako hosty jsme si na CD pozvali Jardu Koupenýho na elektrické housle, Jirku Zrna na akordeon a Aleše Chovanečka na saxofon. S těmito hosty se čas od času můžete na některých vybraných akcích setkat. Když tak koukám na ten playlist, jedná se téměř výhradně o samé ploužáky, tak snad nám u toho CD neusnete. :o))
Za posledních několik dnů jsme měli spoustu nových poptávek, hlavně maturitní plesy, z nichž některé byly na obsazené termíny. Dále vyšly dvě svatby, další tři bohužel nikoliv.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz