Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 5.9. | 10:00]

Pokud pominu naše účinkování v Holandsku, pak jsme se v sobotu vypravili na vůbec nejvzdálenější akci v naší historii - do 430km vzdáleného Hradce nad Moravicí na svatbu Renáty Sihlovcové a Romana Cinkaise.
Ačkoliv jsem nevěstě více jak dva měsíce rozmlouval objednání naší kapely, Renáta trvala na svém, takže jsem nakonec souhlasil. Přesto jsem měl z cesty veliký strach - dálka, při které se může cokoliv stát. Po 4,5 hodinách jsme dorazili do Hradce nad Moravicí, nádherného to města s ještě nádhernějším Červeným zámkem, v jehož restauraci se svatební veselice odehrávala. Útroby restaurace nás uchvátili a těšili jsme se, až spustíme první tóny. Všichni se moc dobře bavili, prodlužovali jsme o více než hodinu. Zdravíme Renátu s Romanem a nevěsty tatínka Ondru.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz