Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Jirkových

[neděle 22.7. | 5:40]

Další ze šňůry příjemných svateb jsme odehráli tuto sobotu ve více než 80 kilometrů vzdáleném Předboji, v Yard Resortu. Hráli jsme zde Petře Hurdálkové & Jakubu Jirkovi. Do luxusního objektu jsme přijížděli za mírného deště, takže venkovní varianta nepřipadala v úvahu. Rozbalili jsme tedy svůj ansábl v podkroví Sýpky, kde se odehrávají různé kulturní a společenské akce. Začátek hraní měl mírný skluz kvůli focení novomanželů a krájení dortu. O to větší to byl mazec, když jsme začali hrát - lidé nás ani nechtěli pustit z pódia. :o) Přidávali jsme hodinu navíc a nebýt toho, že Lukáš musel v časných ranních hodinách do práce, hráli bychom mnohem déle. Svatba neskutečně frčela, všem jsme se moc líbili a tak máme přislíbenou další spolupráci nejen ze strany novomanželů, kterým děkujeme za to, že si nás vybrali a doufáme, že jsme přispěli svou troškou do mlýna k celkové pohodové náladě a atmosféře, kterou společně s námi vytvářeli lidé na tanečním parketě.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz