Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Jirkových

[neděle 22.7. | 5:40]

Další ze šňůry příjemných svateb jsme odehráli tuto sobotu ve více než 80 kilometrů vzdáleném Předboji, v Yard Resortu. Hráli jsme zde Petře Hurdálkové & Jakubu Jirkovi. Do luxusního objektu jsme přijížděli za mírného deště, takže venkovní varianta nepřipadala v úvahu. Rozbalili jsme tedy svůj ansábl v podkroví Sýpky, kde se odehrávají různé kulturní a společenské akce. Začátek hraní měl mírný skluz kvůli focení novomanželů a krájení dortu. O to větší to byl mazec, když jsme začali hrát - lidé nás ani nechtěli pustit z pódia. :o) Přidávali jsme hodinu navíc a nebýt toho, že Lukáš musel v časných ranních hodinách do práce, hráli bychom mnohem déle. Svatba neskutečně frčela, všem jsme se moc líbili a tak máme přislíbenou další spolupráci nejen ze strany novomanželů, kterým děkujeme za to, že si nás vybrali a doufáme, že jsme přispěli svou troškou do mlýna k celkové pohodové náladě a atmosféře, kterou společně s námi vytvářeli lidé na tanečním parketě.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz