Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 27.8. | 17:00]

V pátek jsme hráli na svatbě Jarmily Loužeňské & Michala Geista. Jelikož bylo totální vedro, hraní se konalo venku na zahradě. My byli pod velikým párty stanem, vedle nás zbyl kousek pro taneční parket, všude okolo seděli svatební hosté. Nálada byla skvělá, atmosféra i akustika ještě lepší. Na sólo zazněla píseň Vašo Patejdla Ak nie si moja a dále píseň na přání - And I love her od Beatles. Večer proběhlo několik tradičních soutěží, včetně vypouštění lampiónu štěstí. O půlnoci jsme se začali stěhovat dovnitř a za hodinu už jsme opět hráli pro plný parket. Nakonec jsme končili v půl třetí. Všem jsme se moc líbili, až na jednoho fanouška Pavla S., který mi tak trochu připomínal nevlastního bratra Tomáše Řepky, a na němž bylo vidět, že se chce s někým - kýmkoliv - porvat. :o) Naštěstí vše dobře dopadlo a vyhlídnutá oběť - Lukáš - přežil večer bez úhony.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz