Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 26.8. | 7:30]

Včera jsme jeli hrát "v plné palbě" (rozuměj v pěti lidech) do Prahy na parník Czech Boat při soukromé akci sester a doktorů ze střešovické Vojenské nemocnice. Po osmé hodině jsme vyrazili od břehů, přičemž jsme rychle rozestavovali nástroje, abychom pak v devět hodin mohli spustit naši produkci. Hráli jsme lehce poloakusticky, spíše rychlejší písně. Po cestě jsme se míjeli s jinými parníky, kde taktéž povětšinou hrál nějaký band. Že to žije i na břehu jsme se nesčetněkrát přesvědčili hlavně ve chvíli čekání před zdymadly u Střeleckého ostrova, kde zrovna hrála kapela ve stylu Laura a její tygři (nebo to byli přímo oni?). Akce se nakonec protáhla do jedné hodiny ranní. Máme zde rozjednanou spolupráci, což by bylo úplně perfektní, protože hraní to bylo fakt "na pohodu". :o) Pozdrav posíláme jak Hance a Marušce z Vojenské nemocnice, tak Vlčákovi od kormidla, i našemu klávesistovi Tomášovi, který právě včera oslavil své 39-té narozeniny. Blahopřejeme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz