Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 26.8. | 7:30]

Včera jsme jeli hrát "v plné palbě" (rozuměj v pěti lidech) do Prahy na parník Czech Boat při soukromé akci sester a doktorů ze střešovické Vojenské nemocnice. Po osmé hodině jsme vyrazili od břehů, přičemž jsme rychle rozestavovali nástroje, abychom pak v devět hodin mohli spustit naši produkci. Hráli jsme lehce poloakusticky, spíše rychlejší písně. Po cestě jsme se míjeli s jinými parníky, kde taktéž povětšinou hrál nějaký band. Že to žije i na břehu jsme se nesčetněkrát přesvědčili hlavně ve chvíli čekání před zdymadly u Střeleckého ostrova, kde zrovna hrála kapela ve stylu Laura a její tygři (nebo to byli přímo oni?). Akce se nakonec protáhla do jedné hodiny ranní. Máme zde rozjednanou spolupráci, což by bylo úplně perfektní, protože hraní to bylo fakt "na pohodu". :o) Pozdrav posíláme jak Hance a Marušce z Vojenské nemocnice, tak Vlčákovi od kormidla, i našemu klávesistovi Tomášovi, který právě včera oslavil své 39-té narozeniny. Blahopřejeme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz