Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 26.8. | 7:30]

Včera jsme jeli hrát "v plné palbě" (rozuměj v pěti lidech) do Prahy na parník Czech Boat při soukromé akci sester a doktorů ze střešovické Vojenské nemocnice. Po osmé hodině jsme vyrazili od břehů, přičemž jsme rychle rozestavovali nástroje, abychom pak v devět hodin mohli spustit naši produkci. Hráli jsme lehce poloakusticky, spíše rychlejší písně. Po cestě jsme se míjeli s jinými parníky, kde taktéž povětšinou hrál nějaký band. Že to žije i na břehu jsme se nesčetněkrát přesvědčili hlavně ve chvíli čekání před zdymadly u Střeleckého ostrova, kde zrovna hrála kapela ve stylu Laura a její tygři (nebo to byli přímo oni?). Akce se nakonec protáhla do jedné hodiny ranní. Máme zde rozjednanou spolupráci, což by bylo úplně perfektní, protože hraní to bylo fakt "na pohodu". :o) Pozdrav posíláme jak Hance a Marušce z Vojenské nemocnice, tak Vlčákovi od kormidla, i našemu klávesistovi Tomášovi, který právě včera oslavil své 39-té narozeniny. Blahopřejeme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz