Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 1.8. | 7:35]

V pátek jsme absolvovali česko-slovenskou svatbu Jakuba a Kataríny Froehlichových v pražském hotelu Chateau St.Havel. Po příjezdu na místo jsme mohli obdivovat nádherný exteriér i interiér hotelu a těšili se na hraní, které se díky organizačnímu skluzu lehce posunulo. Jakub s Katarínou si vybrali na své sólo dvě reprodukované písně v rytmu waltz, poté jsme pokračovali v obvyklé úvodní sérii. Večer nádherně plynul až do jedné hodiny, kdy byl oznámený konec. Katarína za námi přišla, zda bychom nehráli dále. Bez problému. :o) Ve dvě hodiny za námi přišla koordinátorka, že máme prodloužit do třetí hodiny. Žádný problém. :o) Ve tři hodiny za námi přišli, zda bychom nehráli ještě déle. Nakonec jsme končili lehce po půl čtvrté. Žádný problém. :o)) Rozhodnutí, zda to svědčí o úspěchu kapely, či "pouze" o tom, že se návštěvníci chtěli bavit, přenechám vám. Za sebe i kapelu mohu říci, že se hrálo perfektně a doufáme, že se do tohoto prostoru ještě někdy podíváme.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz