Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 31.7. | 2:55]

Sobotní ráno jsme všichni netrpělivě vyhlíželi počasí a modlili se, aby déšť ustal a večerní tradiční pouťová zábava Na Statku proběhla bez problému. Nevím, zda se smát či mám brečet, ale opět jako každý rok někdo úmyslně vypustil fámu, že se zábava nekoná. A tak - ve spojitosti fámy a chladného deštivého počasí - se stalo, že se na večerní zábavu přijelo bavit zhruba 300 lidí, což je asi tak čtvrtina obvyklé návštěvnosti. Bohužel. Jinak byl večer speciální v několika směrech - měli zde svou premiéru kytarista Libor Vostrovský (vloni byl na pouťové pouze coby návštěvník), Tomáš Bláha jakožto úplně nový člen a hostující akordeonista Jirka Zrno, dále jsme zde zahráli spoustu nových skladeb. Pravda, některé ještě musíme dopilovat. Přeci jen to chvíli trvá, než si to všechno tzv. sedne - složení i repertoár. Věřím, že si všichni večer příjemně užili i přes nepřízeň počasí a že se zde příští rok opět setkáme. Děkujeme pořadatelům za pozvání a doufáme, že je tyto okolnosti neodradí od pořádání příštího ročníku.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz