Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 31.7. | 2:55]

Sobotní ráno jsme všichni netrpělivě vyhlíželi počasí a modlili se, aby déšť ustal a večerní tradiční pouťová zábava Na Statku proběhla bez problému. Nevím, zda se smát či mám brečet, ale opět jako každý rok někdo úmyslně vypustil fámu, že se zábava nekoná. A tak - ve spojitosti fámy a chladného deštivého počasí - se stalo, že se na večerní zábavu přijelo bavit zhruba 300 lidí, což je asi tak čtvrtina obvyklé návštěvnosti. Bohužel. Jinak byl večer speciální v několika směrech - měli zde svou premiéru kytarista Libor Vostrovský (vloni byl na pouťové pouze coby návštěvník), Tomáš Bláha jakožto úplně nový člen a hostující akordeonista Jirka Zrno, dále jsme zde zahráli spoustu nových skladeb. Pravda, některé ještě musíme dopilovat. Přeci jen to chvíli trvá, než si to všechno tzv. sedne - složení i repertoár. Věřím, že si všichni večer příjemně užili i přes nepřízeň počasí a že se zde příští rok opět setkáme. Děkujeme pořadatelům za pozvání a doufáme, že je tyto okolnosti neodradí od pořádání příštího ročníku.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz