Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola desátá - Desáté jubileum aneb Ro(c)k třicítek

Zatímco přelom roku sužovala nejen celou Českou republiku finanční krize a zdá se, že kapelu B.O.S. krize dostihne v podobě úbytku akcí, místo toho skupina objíždí spousty akcí, na počátku roku 2009 jsou to tradičně maturitní plesy a taneční zábavy. Koncem března kapela odehraje své 500té vystoupení, návštěvnost stránek přesáhne hranici 150.000 a zdá se, že celosvětová krize nakonec kapelu mine. Sice se projeví úbytek tradičních akcí, přesto díky širokému působení kapely po celé ČR dostáváme spoustu nových nabídek a naopak zaznamenáváme rekord v počtu svateb.

Díky volnému času je Lukáš již několik měsíců přikován k počítači, kde nahrává stopy pro druhé demo CD, míchá již stopy nahrané a připravuje CD pro finální mastering. Toho se v červnu ujímá Petr a CD tak spatřuje světlo světa poslední červencové dny i s hotovým bookletem od Martina Andrleho. Křest samotného CD se pak konal 1.8.2009 v rámci pouťové veselice v Březnici za účasti více jak 1100 lidí! Kmotry se stali březnický místostarosta a sládek pivovaru Herold František Pinkava a provozní caffé restaurantu Na Statku Jirka Hron.

Mezi ztěžejní akce první poloviny roku 2009 jsou akce v Dobříši, Rožmitále, Staré Huti, Luhách, Počepicích.

V tomto roce slaví skupina nejen desáté výročí založení kapely, ale i významná jubilea, kterými jsou třicetiny Vlasty, Lukáše, Petra a Aleše.

V druhé půli roku kapela odehrává další svatby, na začínající zábavovou sezonu přichází spousta nových lidí a B.O.S. to dotlačí k trénování nových skladeb.

Ve druhé půli jsme pokračovali v hraní na svatbách, firemních akcích (ČPP, Credium, Nohel Garden, Otidea, Magna Cartech), plesech (Rožmitál, Plzeň). V listopadu jsme pak oslavili 10té výročí založení kapely B.O.S. O měsíc později, pár dnů před Vánocemi, nás všechny zdrtila zpráva o úmrtí našeho dlouholetého kamaráda, ředitele Knihovny Jana Drdy Mgr. Václava Chvála, u něhož se při civilní službě dala naše kapela dohromady. Posledním hraním bylo vystoupení při silvestrovské veselici v Lázních Bohdaneč pro mezinárodní klientelu.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<