Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola jedenáctá - Něco jako druhý dech...

Sezóna 2010 mohla patřit k nejúspěšnějším, alespň co do počtu akcí. Nestalo se a tak 71 akcí je konečnou číslovkou za jinak další úspěšným rokem.

Odehráli jsme na 22 svateb, 21 plesů, zbývající akce byly taneční zábavy a firemní párty. Například to byly myslivecké plesy v Milíně, Svatém Poli, hasičské v Nečíně, Svatém Poli, Bechyni, maturitní v Příbrami pro Gymnázium a Obchodní akademii, v Praze pro Gymnázium, pivovarský v Březnici, ples Agrární Komory v Krásné Hoře, rybářský v Čimelicích. Setkali jsme se spoustou osobností: Nikol Štíbrovou, Václavem Vydrou, Miro Žbirkou, Marthou, Vojtou Bernatským, Janem Kollerem, Pavlem Kukou, Karlem Poborským, podruhé s Patrikem Hezuckým, Pavlem Novým, Petrou Janů.

Rok 2010 byl dále přelomovým dvěmi svatbami v kapele - kapelník Lukáš vstoupil 10. července do svazku manželského se slečnou Helenou Pólovou a v září pak Petr Bětík se slečnou Dášou Špalkovou na řeckém ostrově Zakhyntos.

Uvnitř kapely se udály také změny - na konci srpna odchází z kapely její dlouholetý člen - zpěvák, kytarista a saxofonista Aleš Chovaneček, kterého nahrazuje Libor Vostrovský.

Závěr roku 2010 patří tradičně tanečním zábavám, firemním akcích a plesům, z nichž nejprestižnějšími je ples neslyšících v Praze, ples RK Stylu.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<