Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola dvanáctá - Jedeme dál...

Nový rok pro nás začal skvěle - začínáme se seznamovat s novým vybavením, které jsme pořídili v průběhu jednoho prosincového týdne - výkonnou aparaturu DAS, LED světla, kluci si pořídili nové mikrofony, kytary, José nový basový zesilovač. Zkrátka, jak jsem prohlásil, tento rok bude rokem investic. Je pro nás ale ještě něčím zásadním - V únoru oficiálně přichází do kapely nový člen na post klávesisty - Pavel Hájek - za odcházejícího Vlastu Svobodu. Ten se po 11ti letech rozhodl odejít z kapely kvůli nedostatku času díky svému pracovnímu vytížení. Přesto se s kapelou domluví, že občas zaskočí, když Pavel nebude moct, nebo že nám pomůže ozvučit nějaké větší akce.

Od února 2011 tedy koncertujeme v nové sestavě i s hostujícím houslistou Jaroslavem Koupeným ze sedlčanské skupiny Repete, na záskoky chodí bývalý člen Aleš Chovaneček. Pro naše fanoušky je to jistě oživení, neboť nás vidí každý víkend v úplně jiném složení. :o) Kapela nabírá další dech a díky Pavlově hudební zručnosti trénuje velmi rychle nové skladby. Teď už se jen sehrát a jedeme dál. :o))

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<