Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola třináctá - Hledáme ...

Když na začátku roku píše Lukáš do novinek, že nás nyní lidé mohou vidět víkend co víkend v jiné sestavě, netuší, že z vtipné poznámky se stane fakt. V únoru do kapely přichází Pavel Hájek, kterého v červenci vystřídá Tomáš Bláha. Ten nakonec setrvá s kapelou následující 4 měsíce, ale jeho hudební cítění je rozdílné oproti tomu, v čem chce kapela pokračovat a rozvíjet se a tak v listopadu přichází do kapely klávesistka Kateřina Ranglová. Během jediného týdne kapela s Katkou pilně trénuje, aby mohli společně odehrát svou první akci. Začalo pro nás úplně nové období. Období, které nás rychle dostalo zase o kus dál. Bohužel, stejně jako její předchůdci, i ona - avšak po třech měsících - v kapele končí. Důvodem jejího odchodu však není jiný pohled na kapelu, ale zdravotní problémy. Kapelník Lukáš proto urychleně hledá další náhradu. Nakonec osloví Ondřeje Vančáta na doporučení právě odcházející Katky.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<