Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola čtrnáctá - Chceme hrát ...

Ondřej Vančát s námi odehrál svou první akci 11.2.2012 ve Svatém Poli při hasičském plese. Svoji premiéru zvládl na jedničku, přestože je to jeho vůbec první kapela, ve které hraje. Během následujících týdnů se snaží všechno naučit, najít správné zvuky. V meziobdobí kapela přidělává několik nových skladeb, ve kterých se nejvíce blýskne kytarista Libor, jenž po nesmělém začátku působení u nás se stává jedním v pomyslných pilířů kapely. :o) Jeho výkony na pyžamovém plese v Rožmitále v roce 2011 a o rok později, jsou úplně rozdílné a Liborův suverénní projev pak nemůže nechat lidi na pochybách, že i po odchodu Vlasty z kapely dokážeme stále "hrábnout" do rockovějších strun, ba co víc, myslím, že teď jsme mnohdy ještě rockovější. :o) Doufáme, že toto složení kapely je opravdu to definitivní a že už se můžeme soustředit jen a jen na zkoušení a hraní na super akcích.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<