Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola druhá - Na veřejnosti

Kapela dostala svoji první příležitost účinkovat v příbramském Hollywood Baru - Sebastopol u Miroslava Rojíka. Abychom si byli jisti, že nás vezme, malinko jsme zalhali jako že jsme již odehráli několik akcí v okolních vesnicích a rádi bychom se upíchli v Příbrami. Dostali jsme tedy nabídku na hraní každý týden, což jsme zredukovali na hraní jednou za měsíc. Finanční odměna plynula od počtu návštěvníků a jelikož jsme zpočátku neměli vybudovanou fanouškovskou základnu, jezdili jsme domu buď s pár korunama, nebo jsme dokonce byli v mínusu. Nadšení pro hudbu však bylo větší než nějaké myšlenky na výdělek a tak jsme v té době začali hrát na akcích jako byla módní přehlídka pro důchodce, vítání a ukončení školního roku na 8.ZŠ Příbram. Kapela se v průběhu těchto vystoupení sehrávala, rozšiřovala repertoár a získávala své první fanoušky. Dodnes mi však vrtá hlavou, jak jsme tehdy mohli hrát - Vlasta hrál na klávesy a zároveň levou rukou basoval, používali jsme staré reprobedny Regent. Přesto jsme byli šťastni za každou příležitost.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<