Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola třetí - V pěti

Rok 2001 se pro nás stal velmi přelomovým. V únoru v rozpětí jednoho týdne přivedl Lukáš do kapely Příbramáka Honzu Cinu na baskytaru a Rožmitáláka Tomáše Henkla na el. kytaru, svého dávného kamaráda a spolužáka ze základní školy. Tři měsíce jsme intenzivně zkoušeli a 3.5. pak odehráli naše první společné vystoupení v rámci výstavy moderních obrazů v Galerii Zámeček. Výstavu včetně našeho vystoupení natáčela regionální televize Fonka a my jsme se poprvé začali dostávat do povědomí našeho okolí. Dalším zlomovým bodem se stala spolupráce bubeníka Lukáše s Radkem Novotným, který měl pronajatý club No.1 na náměstí TGM. Zde jsme získali nejen své nové fanoušky a fanynky, ale i první velké spolupráce - díky kamarádce Petře jsme hráli pro Magic 7, o několik let později toto přátelství přineslo spolupráci s hvězdným týmem pořadu Vypadáš skvěle! (znáte z České televize). Ale nepředbíhejme. V tomto roce 2001 jsme sice nehráli o moc více, avšak naše vystoupení v Hollywood Baru a především v No.1 nám přinášelo první "regionální slávu". :o) Naši euforii však přetnula událost, která mohla znamenat náš zánik. 30.09.2001 se nám kdosi vloupal do zkušebny a sebral téměř celé nové vybavení, které jsme pár týdnů předtím nakoupili. Zůstaly "jen" bicí a baskytarové kombo. Po odjezdu policie, kterou očividně nezajímaly ani důkazy nalezené na místě, jsme se odebrali do nedaleké restaurace, abychom zhodnotili situaci a rozhodli se, zda skončit či nikoliv.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<