Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola čtvrtá - Je to blbý, ale hrajeme dál

V restauraci jsme se shodli, že by byla škoda nepokračovat a tak jsme bleskurychle během pár dní měli dohodnutou finanční půjčku a jeli jsme nakoupit novou aparaturu i s nástroji. Na dlouhou dobu nás tato situace zadlužila, přesto jsme to nevzdali. Odměnou nám byly akce, které na sebe nenechaly dlouho čekat. Šťastnou se také ukázala spolupráce se Zbyňkem Havelkou z příbramské restaurace Koliba (Hotel U města Příbrami), kde od té doby skupina vystupuje dodnes. V roce 2002 jsme odehráli dvojnásob koncertů oproti roku předchozímu. Nadále jsme koncertovali v No.1 Clubu, v Hollywood Baru, začali jsme hrát v Clubu na Březových Horách, kde jsme jednou za půl roku pořádali tzv. Bosácké párty. Odehráli jsme párty pro firmy Magic 7, Wella, Česká pojišťovna, přes léto jsme měli stálé nedělní angažmá v hotelu Solenice, včetně silvestrovské veselice. V podobném duchu se nesl i rok 2003 - spoustu akcí. Kapela poprvé vystrkuje růžky na oficiálních akcích a plesech a dává tímto signál okresním kapelám a pořadatelům, že je tu někdo, s kým musejí počítat. V této době odehráváme zajímavé akce jako: Dělostřelecký ples v Jincích, Březohorský ples, firemní akce pro B-Braun v Brně, Barlo Plastic, charitativní ples Kiwanis klubu. S ohlednutím na odehrané akce byl přelomem březnový Podnikatelský ples OHK, který kapelu díky mediální propagaci a profesionálnímu zvládnutí vystřelil vzhůru. Jako velmi dobrý krok se ukázala v prosinci 2003 nastupující spolupráce s ing. Stanislavem Horákem z grafického studia Elefant, který se zavázal, že bude kapele tisknout plakáty, letáčky, vizitky a spoustu dalších potřebných věcí. Tato spolupráce trvá dodnes.

S prvními velkými úspěchy však v kapele začala vládnout ponorková nemoc. Kapela se nemohla shodnout, zda chce jít tímto směrem, kolik akcí za měsíc bude limitem. To vše vyústilo nejdříve v prozatimní a pak i následný odchod kytaristy Tomáše Henkla. Během této doby Lukáš zakládá novou zábavovou kapelu Styl a také projekt Aglaia (pop emocore), v níž hraje současně člen kapely Styl - kytarista a zpěvák Aleš Chovaneček a baskytarista B.O.S. Honza Cina. Styl si průběžně hledá svoji tvář - marně - a Aglaia se snaží s širokým a hlavně vlastním anglicky zpívaným repertoárem koncertovat - také marně. Na podzim dostává člen Stylu a Aglaiy Aleš nabídku hrát v B.O.S. Rozpory v kapele však pokračují a vyústí k odchodu baskytaristy Honzy Ciny pár hodin před vystoupením v Kolibě (7.2.2004). Lukáš narychlo obvolává muzikanty a sežene záskok. Před kapelou jsou ale nasmlouvaná hraní a tak do kapely přemluví baskytaristu Stylu - Josého Jabulku, který 13.2.2004 oficiálně odehraje první akci - taneční zábavu v Sádku, ačkoliv s kapelou už tou dobou měl jednu zkušenost. Zaskakoval na podzim 2003 při plese instrumentárek v Brně.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<