Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola pátá - Bylo nás pět, je nás pět a někdy i šest

Rok 2004 nás zastihl ve skvělé formě. Pravidelně hrajeme na tanečních zábavách, po klubech, Lukáš coby manažer neustále někam volá, jezdí a zařizuje nová hraní. Do kapely přichází hostující trumpetista Jirka George Šrein, který s sebou přináší nového ducha a obohacuje kapelu nejen o jazz ale i swing. S ním také Bosáci odehrají svůj první maturitní ples pro příbramské Gymnázium. Díky novým webovým stránkám, které vytvořil příbramský foptograf Martin Andrle (www.cirrus.cz) máme spoustu nových nabídek, naši fanoušci a fanynky jsou informováni přes sms o všech blížících se akcích. Kapela se dostává mezi "čtyřku" regionálních zábavovek. V tomto roce dostává více než zajímavou nabídku - reprezentovat Příbram v rámci partnerských měst v holandském Hoornu. Situace je ovšem komplikována smluvenou akcí, na kterou za sebe usilovně shánějí adekvátní náhradu, aby mohla odjet do zahraničí. Když tuto situaci vyřeší (popravdě ne ku spokojenosti obou stran), vyvstane nový problém - José nemůže jet. Dochází tedy k jednání s legendárním rožmitálským baskytaristou Marcelem Dobešem, který tuto nabídku přijímá. Kapela odjíždí 17. června a během čtyř dnů odehrává čtyři nezapomenutelné koncerty, včetně vystoupení na městských slavnostech. Kapela se vrací obohacena o nádherné zážitky a setkání s novými přáteli. Přínosem je pak spolupráce s hvězdným týmem pořadu České televize Vypadáš skvěle! (především s Blankou Haškovou), díky níž získáváme několik nabídek na hraní. Hrajeme na luxusních svatbách, např. v Casinu Bellevue v Mariánských Lázních, v Unhošti, Tyršově domě v Praze. Dne 6.12. pokládají Bosáci základní kámen svému prvnímu demo CD. Točí se podklady (bicí a basa) v dobříšském studiu Honzy Voděry, zbytek vlastními silami. Podzim patří několika účinkováním v pražské restauraci HOT hotelu Jalta na Václavském náměstí. Vrcholem se stává prosincová párty firmy ČP Leasing v restauraci Rohlík (Česká televize) a rok 2004 uzavírají vystoupením v restauraci HOT - Jalta.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<