Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola šestá - Jedna akce za druhou

Diář kapely B.O.S. se plní závratnou rychlostí. Lukáš musí odmítat hraní, na jeden termín bývá i pět nabídek! Hrajeme na třech maturitních plesech, spousty tanečních zábavách, na své fanoušky nezapomínáme ani při pravidelném vystupování v Kolibě, kde jsme 26.11. v rámci šestých narozenin pokřtili své první demo CD - Funguje to líp... Přestože natáčení trvalo bez jednoho týdne celý rok, byli jsme rádi, že máme konečně CD, kterým můžeme potěšit své skalní příznivce, ale i šířit mezi pořadateli s vidinou dalších šancí na obsazování. Úspěšně hrajeme na plese KDU-ČSL, na akcích pro Český Telecom, Contactel, Českou spořitelnu, DISu, ČP Leasing, Rosso Steel, Oknoplastik. Přesto nejvíce budeme vzpomínat na prosincovou akci České televize v pražském Patriotu X. Ten večer se zde dražili fotografie, které byly součástí křtěného kalendáře osobností předního fotografa Jakuba Ludvíka. Výtěžek z akce putuje na konto Pomozte dětem. Kapela se setkává se spoustou známých hereckých a moderátorských tváří, za účinkování přichází kapele poděkovat i samotný generální ředitel ČT Jiří Janeček. Akce je natáčena a tak se Bosáci objevují několikrát na pár vteřin na obrazovkách České televize.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<