Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola sedmá - Máme úspěch a co dál?

V roce 2006 začíná další ponorková nemoc skupiny. Úspěch dolehl na kapelu v podobě hádek a rozdílných pohledů na účinkování. Velkým oživením se stane Alešův přínos do kapely - saxofon. Jeho snaha zastíní veškeré hádky, nakopne kapelu k nové chuti do zkoušení nových skladeb. Za rok 2006 odehrají Bosáci na 70 akcí, což z nich činí jednu z nejobsazovanějších kapel Středočeského kraje. Působí nejen na Příbramsku, ale i v Praze, Táborsku, Chebsku, Berounsku, Litoměřicku, Sedlčansku. Jedny z nejlepších akcí odehrají tradičně v Březnici - pivní slavnosti a pouťová zábava Na Statku. Dále hráli např. na česko-holandské svatbě, firemní akci pro ČP Leasing, Disu, Českou spořitelnu, Oknoplastik, Ravak, i nadále podporují organizaci Kiwanis klub, při jejíž charitativních plesech vystupuje bez nároku na honorář. Ten je využit na zlepšení dětských pokojů v příbramské nemocnici. Asi nejprestižnějším v té době je účinkování pro oblastní politickou stranu ODS na náměstí TGM v Příbrami při volbách do městského zastupitelstva.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<