Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola osmá - Star Dance aneb když Bosáci hrají

V roce 2007 si manažer Lukáš klade za cíl, domluvit pro kapelu spoustu nových zajímavých akcí. Snaží se zúročit kontakty na agentury a pořadatele akcí, které během posledních dvou let navázal.Tyto spolupráce přinášejí kapele nová a nová hraní. Na jaře se mu podaří přemluvit zbytek B.O.S. k natočení druhého demo CD, které by zachytilo současnou sehranost a nabídlo fanouškům a pořadatelům něco nového. Vzhledem k neustálému koncertování - někdy až 8 hraní do měsíce, se kapela nedostává k nazkoušení nových skladeb. Je to škoda, ale členové si uvědomují, že tento stav se změní hlavně po dokončení CD. V průběhu roku vystupují na prestižních firemních akcích např. pro Kovohutě Příbram, Českou poštu, pro Ortopedické centrum v Praze, Credium, při otevírání restaurace Klabo v Milevsku, na několika maturitních plesech, na svatbách, na plese neslyšících. Konec roku pak patří nejprestižnější akci v historii kapely - účinkování na plese Star Dance II na Žofíně.

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<