Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Kapitola devátá - V devítiletí to (opět) letí

V devátém roce působení kapela zaznamenává nárůst nových příležitostí, počátkem roku jsou to především maturitní plesy ve městech jako České Budějovice, Česká Lípa, Strakonice, Kaplice, Volyně, Tábor, Bechyně. Bosáci jsou zváni i na firemní akce např. pro Fine, Less, T-Mobile, FTN a Ikem, Credium. V polovině roku kapela trénuje nové skladby a především se pouští do pokračování nahrávání druhého demo CD, na kterém neudělali nic už více než rok. Kvůli pracovnímu vytížení jednoho člena kapely nás v posledních měsících můžete spatřit v "okleštěné" sestavě bez Aleše. Odehráváme celkem 79 akcí, z toho 20 svateb, 11 maturitních plesů a 11 firemních akcí. Koncem roku získává jasné kontury naše druhé CD, jehož vydání je chystáno na jaro 2009. Kromě koncertů se rok 2008 zapsal i smutnými událostmi, kdy nás opustilo několik lidí z našeho okolí. V únoru zemřel náš dlouholetý kamarád a pořadatel mnoha akcí Radek Novotný (Club No.1), v dubnu bývalý ředitel a vynikající muzikant Karel Šuchman a na podzim kamarád a pořadatel především hvožďanských akcí Milan Stýblo. Nicméně bylo i několik radostnějších událostí - jednou z nich byla srpnová svatba našeho klávesisty Vlasty se Sylvií. Uplynulý rok pro nás znamená obhájení vybudovaných pozic a rozšíření nejen hudebních obzorů. Aneb jak je dnes moderní říkat - s rokem 2008 jsme byli rozhodně spokojeni. :o)

 

 

 

 

 

 

Sestava | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

  BOSÁCI

  4 členná varianta. Kapela hraje klasický repertoár od dechovky přes popovou až po rockovou muziku, oldies hity i novinky ze současnosti. Vystupujeme na plesech, svatbách, větších firemních akcích, tanečních zábavách, open air festivalech a různých společenských akcích.
  >> objednat kapelu <<
  BOS TRIO

  Tříčlenná varianta - kytara, baskytara, bicí. Klasický český a anglický repertoár (bez dechovky). Kapela je vhodná na malé akce, narozeniny, svatby, rauty, firemní akce, vernisáže, do restaurací a hotelů.
  >> objednat kapelu <<