Odehrané akce | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999

Odehrané akce 2018

DATUM ČAS MÍSTO AKCE  
Pá 12.01. 19:00 PŘÍBRAM, KD maturitní ples SPŠ a VOŠ PŘÍBRAM  
So 13.01. 20:00 MALENICE III. Spolkový bál Malenice  
Pá 19.01. 19:00 PŘÍBRAM, SOKOLOVNA maturitní ples ISŠ HPOS třída CR4 /1185./  
So 20.01. 19:00 OPAŘANY 3. ples přístavu Třináctka Opařany
Pá 26.01. 20:00 KLENOVICE U SOBĚSLAVI hasičský ples SDH Roudná
So 27.01. 20:00 VRCHOTOVY JANOVICE ples SDH  
Pá 02.02. 19:00 PŘÍBRAM, KD maturitní ples Gymnázia Příbram tříd 4.B a Oktáva
So 03.02. 20:00 VOLYNĚ, NA NOVÉ hasičský ples SDH Volyně  
Pá 09.02. 19:00 VOLYNĚ, NA NOVÉ maturitní ples Vyšší odborné školy a průmyslové školy Volyně, NDK4 a VPB4
So 10.02. 20:00 VRÁTKOV vepřové hody /BOSTRIO/
So 17.02. 20:00 STARÁ LYSÁ hasičský ples /1193./  
Pá 23.02. 20:00 HLUBOŠ ples SDH Hluboš
So 24.02. 20:00 BŘEZNICE, KD ples Kačerů
Pá 02.03. 19:00 PŘÍBRAM, KD maturitní ples HT4 PO2 ISŠ HPOS Příbram
So 03.03. 20:00 DREVNÍKY hasičský ples  
So 10.03. 20:00 NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA sportovní karneval  
Pá 16.03. 20:00 JINCE Obecní ples Jince  
So 17.03. 19:00 ROŽMITÁL P.TŘ., SC 14. Pyžamový ples
So 24.03. 18:00 ÚJEZD NAD LESY Skautský ples  
So 14.04. 17:30 PLZEŇ, U MATASŮ svatba Ondřej & Petra Bihary /1202./
So 21.04. 20:00 PRAHA, KINO MUSIC CLUB Live Music /BOSTRIO/  
So 28.04. 17:00 MARTINICE, RESORT EQUITANA svatba Josef Souček & Jana Jindřichová
Pá 04.05. 15:00 PRAHA firemní akce  
So 05.05. 19:00 PLZEŇ, SECESE svatba Lukáš Gemela & Hanka Kotyzová  
Po 07.05. 19:00 NOVÝ RYBNÍK svatba  
So 19.05. 19:00 ZELENEČ, HŘIŠTĚ Májová zábava  
Ne 20.05. 09:00 PŘÍBRAM, KD Divadlo patří dětem  
Čt 24.05. 10:00 PLZEŇ DT Expo 2018 /BOSTRIO/
Pá 25.05. 17:00 SVATÉ POLE, STATEK svatba Mirka Dolková & Honza Babor
So 26.05. 18:00 STŘEMOŠICE svatba Michal Pelc & Michaela Kalátová
Čt 31.05. 15:00 JINDŘICHŮV HRADEC Jarmark 2018 /BOSTRIO/
Pá 01.06. 19:00 PŘÍBRAM, RESTAURACE ŠVEJK Grilovačka s živou hudbou (do 23h) /BOSTRIO/
So 02.06. 18:00 NOVÁ VES U PROTIVÍNA svatba Jiří Kužel & Hana Strouhová
Čt 07.06. 10:00 HRADEC KRÁLOVÉ DT Expo 2018 /BOSTRIO/
Pá 08.06. 18:00 HULÍN, RESORT HULÍN svatba Eliška Petáková & David Cihelka
So 09.06. 17:00 ŘEPEČ, ŘEPEČSKÁ HOSPŮDKA svatba Míla & Míša Pražmovi
Čt 14.06. 18:00 PRAHA, HOTEL BAROKO svatba Petr Zaoral & Marie Otradovcová  
Pá 15.06. 15:30 BĚCHOVICE firemní akce  
So 16.06. 17:00 ZÁBORNÁ LHOTA taneční zábava  
Pá 22.06. 18:00 BUŠOVICE svatba Michaela Matějíčková & Karel Eichler  
So 23.06. 16:00 HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA svatba Karolína Fronová & Michal Erben  
Ne 24.06. 18:00 NELAHOZEVES, MARINA svatba Jan Odvárka & Ivana Hampelová /BOSTRIO/  
Čt 28.06. 18:00 NOVÝ RYBNÍK, PENZION svatba Radu & Paju /BOSTRIO/
Pá 29.06. 18:00 LOUŇOVICE POD BLANÍKEM svatba Eliška Dvořáková & Milan Bitala
So 30.06. 15:30 ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE svatba Simona Šafránková & Lukáš Štastný /BOSTRIO/
St 04.07. 17:00 SVATÉ POLE svatba Veronika & Aleš  
Pá 06.07. 19:00 PLZEŇ, KALIKOVSKÝ MLÝN svatba Jirka & Jitka  
So 07.07. 17:00 PLZEŇ, KALIKOVSKÝ MLÝN svatba Vendula Pechmanová & Václav Mikeš  
So 14.07. 20:00 VĚŠÍN, HŘIŠTĚ zahájení sezony Spolcentra Věšín  
Pá 20.07. 17:00 HÁJE svatba Hana Matysová & Richard Soukup