Odehrané akce | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999

Odehrané akce 2017

DATUM ČAS MÍSTO AKCE  
Pá 06.01. 19:00 PŘÍBRAM, KD maturitní ples ISŠ /1095./
So 07.01. 19:00 PŘÍBRAM, KD maturitní ples SZŠ a VOŠZ Příbram
Pá 13.01. 20:00 STRAKONICE, KD maturitní ples Gymnázia Strakonice
So 14.01. 19:00 OPAŘANY, NA STARÉ POŠTĚ 2. skautský ples přístavu Třináctka Opařany
Pá 20.01. 20:00 SOLENICE, HOTEL SOLENICE ples SDH Solenice
So 21.01. 20:00 VOLYNĚ, NA NOVÉ hasičský ples SDH Volyně /1100./  
Pá 27.01. 19:00 PŘÍBRAM, SOKOLOVNA maturitní ples SZŠ třídy 4.ZA
So 28.01. 20:00 VRCHOTOVY JANOVICE hasičský ples SDH Vrchotovy Janovice
Pá 03.02. 19:00 VARNSDORF, LIDOVÁ ZAHRADA maturitní ples Biskupského gymnázia  
So 04.02. 20:00 NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA hasičský ples SDH Sudovice  
Pá 10.02. 19:00 PŘÍBRAM, KD maturitní ples gymnázia Příbram tříd 4.A a 4.B /1105./
Pá 17.02. 20:00 VOLYNĚ, NA NOVÉ maturitní ples DI4 Volyně
So 18.02. 20:00 DOLNÍ HBITY hasičský ples SDH Stěžov  
Pá 24.02. 20:00 ZELENEČ, ZÉLAND sportovní ples  
So 25.02. 20:00 SENOHRABY, HOTEL SEN ples SDH Senohraby
Pá 03.03. 19:00 RAKOVNÍK maturitní ples Gymnázia Zikmunda Wintra, Rakovník, C4A
So 04.03. 20:00 DREVNÍKY hasičský ples
Pá 17.03. 20:00 KOSTOMLATY NAD LABEM, HOSPODA NA PLACE 3. ples přátel postřižinského piva  
So 18.03. 19:00 ROŽMITÁL P.TŘ, SC pyžamový ples  
So 25.03. 20:00 STARÁ HUŤ, KD 9. Sportovní ples
Pá 31.03. 19:00 KŘEMŽE soukromá akce
So 01.04. 17:30 RUDÍKOV narozeniny
Ne 02.04. 18:00 ÚJEZD NAD LESY skautský ples
Pá 07.04. 20:00 HATĚ narozeniny
So 08.04. 20:00 HLUBOŠ, U ŠIMONA taneční zábava
So 15.04. 16:00 PRAHA, AREÁL CAMPING OASE 25. výročí založení Campingu Oase (soukromá akce)
Pá 21.04. 18:00 JÍTRAVSKÝ DVOREC, HOTEL JÍTRAVA svatba Zuzany Prokopové & Miroslava Jiránka
So 22.04. 18:00 NOVÉ DVORY, MINIPIVOVAR KNĚŽÍNEK svatba Tomáše Pfeffera & Lucie Křížové
Pá 28.04. 19:00 OBOŘIŠTĚ, PENZION NOVÝ RYBNÍK svatba Lucie Rajtmajerové & Jana Skůčka
So 29.04. 20:00 CHOTOVINY, HOTEL GOLD svatba Lenky Kučerové & Petra Valáška
Pá 12.05. 20:00 TLUSTICE, HOSTINEC U VLČKŮ narozeniny /BOSTRIO/
So 13.05. 18:00 STRNADOVSKÝ MLÝN svatba Terezy Šafránkové & Petra Drdy
So 20.05. 19:00 ZELENEČ, HŘIŠTĚ taneční zábava
Ne 21.05. 09:00 PŘÍBRAM, KD Divadlo patří dětem, do 18 hodin
Út 23.05. 10:00 PLZEŇ, AREÁL FIRMY DŘEVO TRUST DTexpo 2017, do 14 hodin /BOSTRIO/
Čt 25.05. 15:00 JINDŘICHŮV HRADEC, VÝCHOVNÝ ÚSTAV Jarmark 2017 /BOSTRIO/, /1130./
Pá 26.05. 18:00 BŘEZNICE výročí firmy WSM
So 27.05. 18:00 BOSEŇ, AGARDEN svatba Tomáše Krause & Ivy Malákové
Pá 02.06. 15:00 SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL svatba Davida Bartůňka & Moniky Klimtové /BOSTRIO/
So 03.06. 17:30 PLZEŇ, KALIKOVSKÝ MLÝN svatba Ivety Tolarové & Ondry Čechury
Pá 09.06. 17:00 SVATÉ POLE, KD svatba Šárky Krásové & Josefa Vondráčka /BOSTRIO/
So 10.06. 18:00 ZDUCHOVICE, RESORT svatba Ondřeje Krejčíka & Andrey Vlasaté /BOSTRIO/
Čt 15.06. 10:00 HRADEC KRÁLOVÉ DTexpo 2017, do 14 hodin /BOSTRIO/
Pá 16.06. 18:30 ZDICE, NA SVATÉ svatba Petra & Jiří
So 17.06. 17:00 TUČAPY U VYŠKOVA svatba Davida Štajnara & Martiny Trnečkové
Pá 23.06. 17:30 PRAHA, VILLA VOYTA svatba Václav & Tereza Krejčí /1140./
So 24.06. 17:00 STRÁŽOVICE svatba Lenky Bínové & Ladislava Kavky
Pá 30.06. 20:00 DOMINIKÁLNÍ PASEKY, PODBRDSKÁ HOSPODA narozeniny  
So 01.07. 17:00 CHLUMEC NAD CIDLINOU, PENZION ALWIN svatba Lenky Nedorostové & Lukáše Maťátka
St 05.07. 17:00 SOBĚSUKY, ANGUSFARM svatba Martina Pytlíka & Kateřiny Majlátové
So 08.07. 18:00 RADNICE, PENZION DVOREC svatba Anny Čvančarové & Petra Kleinera /1145./
Pá 14.07. 17:00 KYTIN svatba Jiřího Černého & Natálie Jungové
So 15.07. 19:00 PLZEŇ, U PRAMENE svatba Šárky Skokové & Ondřeje Kulhavého /BOSTRIO/
So 22.07. 17:00 HŮRY, KD svatba Zdeňky Jodlové & Luďka Ernekera /BOSTRIO/  
So 29.07. 18:00 ČIMELICE, NA HVÍŽĎALCE svatba Lucie Svobodové & Josefa Pekárka  
So 05.08. 20:00 VĚŠÍN, HŘIŠTĚ pouťová zábava /1150./  
Pá 11.08. 17:00 SOBĚSLAV, HOSPŮDKA V RŮŽKU svatba Jany Edelmanové & Michala Suchého /BOSTRIO/  
So 12.08. 20:00 KOTENČICE taneční zábava SDH Kotenčice
So 19.08. 17:00 ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD svatba Jana Chromce & Michaely Polákové
St 23.08. 18:00 PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF svatba Jan Sladký & Monika Škublová
Pá 25.08. 16:30 PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA svatba Radky Kačabové & Michala Pleyera /BOSTRIO/
So 26.08. 19:00 PLASY, SOŠ PLASY svatba Karolíny Růžičkové & Jaroslava Pešla /BOSTRIO/
So 02.09. 17:00 NOVÝ RYBNÍK, PENZION svatba Romany Brichtové & Josefa Šimonovského /BOSTRIO/
Pá 08.09. 17:00 SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL svatba Jiří Čermák & Anna Kinštová
So 09.09. 17:00 ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA svatba Kateřiny Holasové & Pavla Šimečka
Pá 15.09. 18:00 ŽUMBERK, PENZION MARIE svatba Nikol Vlkové & Radima Vrobela /BOSTRIO/
So 16.09. 18:30 SYCHROV, RELAX VRCHOVINA svatba Anny Vélové & Tomáše Záhory
Pá 22.09. 19:00 FARMA HORY U KARLOVÝCH VARŮ svatba Šárky Miarkové & Marka Medy
So 23.09. 18:00 PLZEŇ, PIVOVAR svatba Richarda Janceka & Lucie Vejvodové
St 27.09. 18:00 PELHŘIMOV, VÁŇŮV STATEK svatba Pavel Kalafut & Romana Čiháková
Čt 28.09. 18:00 LOUŇOVICE POD BLANÍKEM, STATEK BLANÍK svatba Jany Ružbacké & Jana Fojtíka
Pá 29.09. 17:00 VYŠŠÍ BROD, BÍLÝ MLÝN svatba Honza & Iveta /BOSTRIO/
So 30.09. 18:00 SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL svatba Veronika Boháčková & Václav Turoň /BOSTRIO/
So 07.10. 15:00 MYSLOVICE, STATEK ČESKÁ LÍPA svatba Lenky & Petra  
Pá 20.10. 19:30 HOŘÍN U MĚLNÍKA oslava /1169./  
So 21.10. 20:00 PODĚBRADY, HOTEL GOLFI svatba Klára Leuthold & Michiel van Doorn /TRIO/