Pro pořadetele| svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Nejvíce hrajeme na maturitních plesech, tanečních zábavách, na svatbách, firemních akcích. Díky širokému repertoáru (český i zahraniční pop, rock, oldies - viz. repertoár), dokážeme oslovit co nejširší publikum. Produkce jsou hrané živé, bez jakýchkoliv midi či podkladů.

Vybavení

PA SYSTÉM DAS o výkonu 2,5kW (12A Avant 2x650W výškové bedny, basové bedny 18/A 2x600W) - ozvučení naším aparátem zahrnuto již v ceně za produkci. Používáme 2 drátové mikrofony (Audix), 2 bezdrátové mikrofony AKG Vocal Set Perception pro moderátory, mixpult YAMAHA O2R, 2 aktivní odposlechy RCF, ozvučení bicích: Shure PG. Kytarové aparáty ESH a Marshall, basový aparát Mesa Boogie. Používáme 2 x 4 barevná světla Showtec Compact Power Lightset LED, dokreslující atmosféru našeho vystoupení.

Doprava

Na místo se dopravujeme autem s přípojným vozíkem, příjezd zhruba 1,5 (svatby) až 2,5 hodiny (maturitní plesy) před samotným začátkem. Jezdíme po celé ČR, vzdálenost není pro nás překážkou, ale u větších vzdáleností je potřeba počítat s vyššími náklady na dopravu.


Technické požadavky

Pro rozvod elektřiny stačí jedna klasická zásuvka (230V), jističe na 16A. Při venkovním vystoupení požadujeme stan či zastřešené podium, s bočními stěnami a dřevěnou podlážkou.