Svatební speciál | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce


Doporučujeme www.selfieMAT.cz.

V posledních letech jsme vyhledávanou kapelou především na svatby, ročně jich odehrajeme 40 a více, odehráli jsme jich přes 300. Svatby hrajeme ve 3-4 členné sestavě: bicí, baskytara, kytara, klávesy.

Příjezd, začátek hraní

Nejčastější začátek naší produkce bývá mezi 16 - 17 hodinou, po jídle nebo krájení dortu. Na místo přijíždíme obvykle 1,5 hodiny před domluveným časem začátku.

Repertoár

Na svatbách hrajeme oldies, současné československé i zahraniční pop-rockové hity, lehce latiny, jazzu, country, lidovek. Snažíme se vystihnout atmosféru a reagovat pružně na náladu lidí. Je spousta písniček a interpretů, které v našem repertoáru nenajdete, z toho důvodu je nejjednodušší, když si vytisknete náš aktuální seznam skladeb pro svatby a položíte jej na stoly.

Jakou píseň na sólo?

Pro svatební sólo máme několik osvědčených "klasik". Občas se ale stává, že si novomanželé vyberou úplně jinou písničku, která je mimo repertoár kapely. Pokud je to v našich silách, pěveckém rozsahu a dostatečném předstihu, rádi píseň natrénujeme, popřípadě alespoň pustíme v reprodukované podobě.

Na svatební sóla hrajeme nejčastěji:
Perfect day - Lou Reed
Love is all around - Wet, wet, wet
I can´t falling in love - Elvis Presley
Every breath you take - Police
She - Elvis Costello
When you say nothing at all - Ronan Keating
Vyznání - Bobr & Motýl

Délka produkce

Délka produkce při svatbách je minimálně 5 hodiny.

Odmoderujeme celý večer

Během večera odmoderujeme příchod novomanželů na taneční parket, sólo pro novomanžele s rodiči, nevěstino hození kytice, různé soutěže, tombolu, dražbu, vypouštění lampiónů štěstí.

Venkovní produkce

Pro venkovní produkce je nutné dodržet několik zásad: místo pro aparaturu musí být na rovině, kryté (i v případě hezkého počasí) zezadu i z boku proti větru. Je potřeba zohlednit také okolí. Určitou hladinu hlasitosti musíme zachovat, nemůžeme se "ztlumit jako rádio". V místě konání budou mít jistě zkušenosti a poradí Vám. Produkci je nutné přerušit na nezbytně nutnou dobu za bouřky, (to může platit za určitých okolností i uvnitř). Aparaturu také není možné v průběhu večera stěhovat, je to časově i fyzicky náročné, vše je propojené kabely a ty se musí sbalit, všechno popřenášet a pak znovu rozbalit a zapojit atd.

Technické podmínky

Prostor pro kapelu by měl být zhruba 5x3m, ale dokážeme se vtěsnat i na mnohem menší místa než udávané rozměry. :) K zajištění hudební produkce stačí 1x el. přívod 220 - 230V s nejlépe 16A jističem, zásuvka nesmí být napojená na stejný obvod s jiným silným odběrem, určitě ne s kuchyní (mrazáky, lednice, konvice apod.), je to velmi důležité. Fáze musí být také správně zapojená, aparatura je obzvlášť citlivá na obrácenou fázi a kolísající napětí. V místech s problematickým parkováním nezapomeňte zajistit místo pro 1 osobní vozidlo s přívěsem.

Doporučujeme (nejen) na Vaši svatbu


svatba

www.marcolli.717.cz

Tipy na místa pro svatbu| svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

PRAHA

STŘEDNÍ ČECHY

JIŽNÍ ČECHY

ZÁPADNÍ ČECHY

VÝCHODNÍ ČECHY

MORAVA