TERMÍNY AKCÍ

ROK 2018    ROK 2019    ROK 2020

04.01. | PÁ | 00:00 ŽATEC - maturitní ples kvartet
05.01. | SO | 20:00 DOLNÍ HBITY - ples kvartet
11.01. | PÁ | 20:00 KOSTOMLATY - myslivecký ples kvartet
12.01. | SO | 19:00 OPAŘANY - skautský ples přístavu Třináctka Opařany kvartet
18.01. | PÁ | 20:00 VRÁTKOV - soukromá akce trio
19.01. | SO | 20:00 ZBELÍTOV U MILEVSKA - ples svazu žen kvartet
25.01. | PÁ | 20:00 VOLYNĚ, NA NOVÉ - maturitní ples SPŠ Volyně obor NDK kvartet
26.01. | SO | 20:00 MALENICE - 4. Spolkový ples KIS Malenice kvartet
01.02. | PÁ | 19:00 PŘÍBRAM, SOKOLOVNA - maturitní ples ISŠ HPOS kvartet
02.02. | SO | 20:00 SEDLICE U BLATNÉ - ples SDH Sedlice kvartet
09.02. | SO | 20:00 NOVÝ KNÍN - ples kvartet
15.02. | PÁ | 20:00 HLUBOŠ - ples SDH Hluboš kvartet
16.02. | SO | 20:00 ZALUŽANY - ples SDH Zalužany kvartet
22.02. | PÁ | 20:00 PŘÍBRAM, KD - maturitní ples ISŠ HPOS Příbram kvartet
23.02. | SO | 19:00 ŽEBRÁK, KK - Modrobílý bál, ples fotbalistů kvartet
02.03. | SO | 19:00 PŘELOUČ - maturitní ples Oktávy kvartet
09.03. | SO | 20:00 DREVNÍKY - hasičský ples kvartet
16.03. | SO | 19:00 ROŽMITÁL P.TŘ, SC - 15. pyžamový ples kvartet
23.03. | SO | 20:00 NOVÝ KNÍN - sportovní karneval kvartet
30.03. | SO | 20:00 PŘÍBRAM - soukromá akce v jednání kvartet
12.04. | PÁ | 00:00 VŠETICE - svatba Honza & Eliška kvartet
13.04. | SO | 00:00 NEPROBYLICE - svatba L.H. trio
20.04. | SO | 20:00 ŽEBRÁK, KD - ples kvartet
18.05. | SO | 20:00 ZELENEČ - májová zábava kvartet
25.05. | SO | 00:00 VŠERADICE, DVŮR VŠERAD - svatba Jirka & Marťa kvartet
26.05. | NE | 09:00 PŘÍBRAM, KD - Divadlo patří dětem 2019 kvartet
01.06. | SO | 18:00 FARMA DVOREC - svatba Jakub & Petra kvartet
08.06. | SO | 19:00 DOKSY, REKREAČNÍ STŘEDISKO PRECIOSA - svatba Jiří & Adéla kvartet
15.06. | SO | 17:00 ZÁBORNÁ LHOTA - taneční zábava kvartet
22.06. | SO | 17:00 NESLOVICE, DOBRÁ CHVÍLE - svatba David & Veronika Ruškovi kvartet
29.06. | SO | 18:00 ZÁLUŽÍ - svatba D.R. trio
20.07. | SO | 16:00 JEDRAŽ - svatba L.S. kvartet
27.07. | SO | 00:00 TÁBORSKO - svatba D.H. trio/kvartet
03.08. | SO | 20:30 VĚŠÍN - pouťová zábava kvartet
10.08. | SO | 00:00 KRÁSNO - svatba S.B. kvartet
17.08. | SO | 18:00 LOBEČ, ZÁMEK - svatba Radek & Zuzka kvartet
31.08. | SO | 00:00 KUTNÁ HORA - svatba K.C. kvartet
13.09. | PÁ | 00:00 MNICHOVICE - svatba svatba David & Martina kvartet
14.09. | SO | 00:00 SMOLOTELY - svatba T.F. kvartet
01.11. | PÁ | 20:00 PŘÍBRAM - OSLAVA 20LET SKUPINY BOSÁCI kvartet
16.11. | SO | 19:00 ROŽMITÁL P.TŘ., SC - 12. Skautská veselice kvartet
23.11. | SO | 19:30 OPAŘANY - Obecní ples kvartet
07.12. | SO | 00:00 PŘÍBRAM, SOKOLOVNA - maturitní ples SZŠ kvartet
14.12. | SO | 00:00 PŘÍBRAM, SOKOLOVNA - firemní akce Agor Tech kvartet
31.12. | ÚT | 20:00 VRÁTKOV - silvestr trio